Editorial

Të rinjtë sot e dinë sa vlen Edi Rama, çfarë është i zoti të bëjë dhe sa orë akoma duhen për ta rrëzuar nga pushteti.

Edi Rama, djalli i dalë mode

Të rinjtë sot e dinë sa vlen Edi Rama, çfarë…

Gent Sejko jep dorëheqjen!

Gent Sejko jep dorëheqjen!

Më i rrezikshmi është Gentian Sejko, ish-punonjës i rëndomtë banke,…

Regjimet që “lindin” dhe “vdesin” në Dhjetor

Regjimet që “lindin” dhe “vdesin” në Dhjetor

Kujtesë/ Dhjetori ‘45 i diktaturës, dhjetori ’90-të i vazhdimësisë së…

                                                                        Pamfleti MAGAZINE                                                          

Lifestyle

Ai vendos një kamera të fshehtë në azilin e pleqve ku kishte futur të atin. Ajo që pa e shokoi

Ai vendos një kamera të fshehtë në azilin e pleqve ku kishte futur të atin. Ajo që pa e shokoi

Nuk është kurrë një vendim i lehtë, por ndonjëherë njerëzit i çojnë prindërit në një azil për të moshuar, ku…

Po kryenin marrëdhënie te piramida: E vërteta e fotos +18 që po thyen rrjetin

Po kryenin marrëdhënie te piramida: E vërteta e fotos +18 që po thyen rrjetin

Për këtë foto po flitet prej ditësh në median tradicionale dhe në rrjetet sociale. Një çift i veshur duket se…

Ja pse duhet të pimë një gotë qumësht çdo mëngjesJa pse duhet të pimë një gotë qumësht çdo mëngjes

Ja pse duhet të pimë një gotë qumësht çdo mëngjes

A duhet të pimë qumësht në mëngjes? Kjo është një nga pyetjet më të mëdha që ka shqetësuar dhe përplasur…

STOP! Këto gjëra mos i hidhni më kurrë në tualet sepse ka pasoja të mëdha që ju nuk i ua merr mendja

STOP! Këto gjëra mos i hidhni më kurrë në tualet sepse ka pasoja të mëdha që ju nuk i ua merr mendja

Në jo pak raste të gjithëve na ndodh që të hedhim brenda tualetit tonë sendet më të çuditshme të mundshme…

                                                                                Rajoni                                                                        

"Di dhe ky nga këto!!" Histori erotike edhe në kabinetin e ministrit të Bujqësisë

“Di dhe ky nga këto!!” Histori erotike edhe në kabinetin e ministrit të Bujqësisë

Lolita është një nga faqet shqiptare me numrin më të…

5 ministrat e Berishës të kapur në orgji dhe me dashnore në zyrë, dy nuk i fali kurrë 

5 ministrat e Berishës të kapur në orgji dhe me dashnore në zyrë, dy nuk i fali kurrë 

Partitë kryesore në Shqipëri kryeqendra orgjie, shthurjeje dhe vjedhjeje, ish-ministri…

Vjehrri i Lulzim Bashës me dashnore në grupin parlamentar të PD-së

Degradimi dhe mjerimi politik e moral i PD Mos u…

Europa

Prokuroria i sekuestron 2 milion e 600mijë euro mjekut popullor Burdushit, shikoni tre supër makinat luksoze

Prokuroria i sekuestron 2 milion e 600mijë euro mjekut popullor Burdushit, shikoni tre supër makinat luksoze

Prokuroria e Prizrenit i ka sekuestruar mjekut popullor, Hysri Peqanit, ose i  njohur ndryshe si Burdushit pasuri në vlerë prej…

Gazetari “zë ngushtë” Nikola Gruevskin në një nga restorantet më të shtrenjta të Budapestit (Video)

Nikola Gruevski  bën një jetë refugjati pa shqetësime në Hungari. Të mërkurën, i shoqëruar nga shoferi drekoi në një nga…

Kosova e vendosur për ‘hakmarrje’ ndaj Serbisë: Taksa nuk hiqet, do të ndërmarrim masa të tjera

Ministri i Jashtëm gjerman, Heiko Maas tha, që "Kosova duhet të anulojë ose të paktën të pezullojë tarifën prej 100…

Vuçiç bën deklaratën e papritur: Jo BE, ja kush janë fajtorët për ndërprerjen e dialogut

Presidenti i Serbisë, Aleksander Vuçiç, deklaroi se shefja e diplomacisë evropiane, Federica Mogherini, nuk është fajtore për ndërprerjen e dialogut,…

Ish-zyrtarët thirrje qevrisë së Kosovës: Të rinegociohet marrëveshja e CEFTA-s

Republika e Kosovës duhet të rinegociojë Marrëveshjen për Tregti të Lirë me vendet e Ballkanit Perëndimor, e njohur si CEFTA,…