Ajo fiton shuma marramendëse, por si eskortë diçka nuk ua bën kurrë meshkujve

Ajo fiton shuma marramendëse, por si eskortë diçka nuk ua bën kurrë meshkujve

Kjo vajzë ka 8 vite që punon te “Ferma e Sherit”, një resort seksi në Nevada të SHBA.

Është punonjëse seksi e një nga shtëpive publike më të mëdha në botë.

Ajo ka treguar në një intervistë për tabloidin “Daily Star” se në 1 javë, fiton 60 000 dollarë, por ka një gjë që ajo nuk e bën kurrë me asnjë klient.

“Mund t’ju duket e çuditshme, por unë nuk puth kurrë klientët. Jo në çdo sesion ka seks. Ne ofrojmë edhe thjesht shoqëri”, shprehet Destini.

Edhe pse nuk puth klientët, ajo është e hapur për të provuar gjëra të reja. “Jam shumë mendjehapur. Dua që të provoj çdo gjë të paktën një herë”, shprehet Destini.

Ajo e quan shtëpinë publike si shtëpinë e saj të dytë sepse ajo e lejon të “shijojë jetën” dhe “të krijojë kujtime të bukura”.

usa
Loading...
Loading...


ligji 35 ligji 35
WhatsApp Denonco tek Pamfleti