Akademiku shqiptar tall keq PD-në: Ngrihu Enver ta reformosh dhe ta ringresh partinë e Bashës!

Akademiku shqiptar tall keq PD-në: Ngrihu Enver ta reformosh dhe ta ringresh partinë e Bashës!

Akademiku i njoihur shqiptar, Artan Fuga ka ironizuar gjendjen në të cilën ndodhet Partia Demokratike, ku sipas tij duhet një dorë e fuqishme që të ringrihet dhe të riformohet. Mesazhin drejtuar kryedemokratit, profesori dhe filozofi i njohur ia faturon personazhit të tij Qenan K.

Statusi i Artan Fugës

“Ngrihu Enver t’a reformosh dhe ringresh partinë demokratike!”

Ktheva kokën i habitur sepse kjo frazë mu duk e çuditshme.

Pashë Qenan K. që ecte pas meje dhe fliste me vete me zë të lartë!

Bënte sikur nuk më shihte.

“Sherrbudalla mbeti ky gjithë jetën!” thashë me vete

Dhe vazhdova rrugën pa i folur”, shkruan Fuga.

usa
Loading...
Loading...


ligji 35 ligji 35

more recommended stories

WhatsApp Denonco tek Pamfleti