Aktualitet17 Maj 2024, 21:58

Operacioni i SPAK, Karamuço: Po dalin emra të rinj më të fuqishëm

Shkruar nga Pamfleti

Operacioni i SPAK, Karamuço: Po dalin emra të rinj më të

Eksperti i Kriminalistikës Ervin Karamuço deklaroi se aksionet e fundit të SPAK po nxjerrin në dritë edhe emra të rinj në botën e krimit më të fuqishëm se ata që kemi dëgjuar më parë.

Sipas tij, është fitore që ata po përballen tani me ligjin.

“Disa janë ndaluar dhe disa të tjerë janë në arrati. Përveç këtyre 14 personave, po dalin pas çdo goditje të madhe edhe emra të rinj, të cilët kanë edhe më peshë në botën e krimit. Ka emra që nuk i kemi dëgjuar”, tha Karamuço.

operacioni i spak ervin karamuco