Balotelli ka shpërthyer kundër ish-tifozerisë së tij, fjalë të ashpra

Pas ngjitjes në Serie A, Parma ëndërron të nënshkruajë me Balotellin

Sulmuesi Mario Balotelli ka folur kundër tifozëve të Milanit. Këta të fundit nuk kanë pranuar rikthimin e tij te “djalli” dhe sulmuesi i Nicës që po kalon një sezon skandaloz ka shpërthyer hapur. 

“Eshtë mirë të shoh shumë tifozë të Milanit, të cilët nuk do të donin kthimin tim të mundshëm dhe disi të pamundur. Pra, kjo është në rregull.

“Një ditë iu kam shërbyer, ndaj është gjë e rëndësishme të mos zhgenjeheni. Për momentin kam shkruar vetëm këtë, për të vënë në dukje mosmirënjohjen dhe mosrespektimin nga një popull, që gjithmonë do të jetë në zemrën time”.

usa
Loading...
Loading...


ligji 35 ligji 35

more recommended stories

WhatsApp Denonco tek Pamfleti