Categories: Lifestyle

Bëhet zbulimi i fundit, ja ilaçi natyral që rrit organin gjenital të meshkujve

Shumica e meshkujve me siguri se nuk do i thoshin jo disa centimetrave shtesë për “shokun” e tyre. Në fakt, studime të bëra nga Univeristy of Kentucky, kanë nxjerrë rezultate ku gati të gjithë meshkujt e anketuar kishin thënë se do të donin centimetra shtesë.

Por, mos keni merak, shkenca ka zbuluar një mënyrë shumë natyrale për këtë shkak.

Shalqiri

Përveç që ndihmon në ftohjen e organizmit gjatë kohëve me mot në nxehtë, roli i shalqirin ka efekt edhe në organin gjenital mashkullor. Thuhet se shalqiri ndikon në qarkullimin e shpejtë të gjakut në zonën e penisit duke ndikuar në pamjen e tij të duket më e madhe. Megjithëse nuk janë bërë të ditura sasia dhe koha se sa zgjat deri sa të shihen rezultatet e para, ky eksperiment ka rezultuar pozitivisht.

Përbërës të tjerë që kanë të njëjtin efekt:

Zinku

Hapat ‘Ginko Bilbao’

Bima xhensen

Mospirja e duhanit

Ushtrimet sportiveLoading...
Loading...
Loading...

ligji 35
Share
pamela1

Recent Posts

“Si cjapi te kasapi”/ Mirë protesta, por cili është fundi?

PD dhe LSI, nëse do ti kishin të vërteta përbetimet e tyre, nuk do ta kërkonin zgjidhjen sharje dhe bërtitje…

26 mins ago

S’duron më, largohet portieri i Real Madridit

Kiko Casilla largohet nga Real Madridi tri vite e gjysmë pas kthimit të tij, me destinacion Anglinë. Portieri spanjoll bashkohet…

40 mins ago

“Përgjegjës i një serie përplasjesh, gjurmët e tij të gjakut mund të shtrihen deri në Berlin”, si përfundoi Klement Balili në emrin më të lakuar

Si përfundoi emri i Klement Balilit nga një person i panjohur në emrin më të lakuar? Në prill të 2016,…

45 mins ago

“Çfarë gabimesh ke bërë?” Përgjigjet Bushati

Ministri për Evropën dhe Punët e Jashtme, Ditmir Bushati ka zhvilluar një takim këtë të enjte me homologun hollandez Stef…

1 hour ago

Skënderbeu bën afrimin e dytë, Shehi i habit të gjithë

Skënderbeu ka bërë afrimin e dytë në merkaton e janarit. Trajneri Orges Shehi ka afruar nga ekipi i të rinjve…

1 hour ago

“Hienat politike që duan të na coptojnë e përçajnë në ‘Kadrinjë’ e ‘Kristaqë'”

Shkrimtari Kim Mehmeti është një zë  i fuqishëm  kritik në arenën rajonale shqiptare. Së fundmi ai nuk kalon ps komentuar…

1 hour ago
WhatsApp Denonco tek Pamfleti