Bledi Mane: Skandaloze, zëdhënësi i Presidentit Ilir Meta, student ngelës në Gjuhën Shqipe

Bledi Mane: Skandaloze, zëdhënësi i Presidentit Ilir Meta, student ngelës në Gjuhën Shqipe

Gazetari Bledi Mane ka akuzuar me anë të një statusi në Facebook, zëdhënesin e Ilir Metës, njëkohësisht djali i xhaxhit të Bn Blushit. 

Mane shkruan se personi që kujdeset për daljet publike të Presidentit të Shqipërsisë ka qenë një nxënës ngelës i gazetarisë, i cili ka ngelur 6 herë rrejsht në provime.

Gazetari i bën thirrje Taulant Mukës, ish-zëvëndës Arsimi i cili ka akuzuaar drejtorë, ministra, deputet dhe kryearë partie për palgjiaturë,  të hetojë diplomat e doktoraturës të Ilir Metës, Jozefina Topallit.

Shkruan Bledi Mane

Tedi Blushi primar, është djali i xhaxhait të Ben Blushit dhe sekondar eshte zedhenesi i Ilir Metës, presidentit të Republikës.

Njeriu qe harton deklaratat për shtyp dhe përgjigjet për çdo dalje publike të presidentit të Republikës tonë ka studiuar gazetari ne Universitein Publik të Tiranës, por akademizmi i tij lë për të dëshiruar. 
Tedi Blushi ka qenë një student ngelës mediokër i gazetarisë i cili ka ngelur sistematiksiht në 6 provime çdo vit shkollor dhe veç të tjerave sot i shërben presidencës shqiptare duke ofenduar jo vetem studentët e ekselencës por edhe 1 milionë taksapagues.


Ilir Meta po më lexon?


Monika Kryemadhi Meta po më lexon?


Ben Blushi po më lexon?


Shezai Rrokaj po më lexon?


Dhori Kule po më lexon?


Artan Fuga po më lexon?


Vali Duka po më lexon?


Shënim i rëndësishëm/

Taulant Muka, o shkencëtari nga Skrapari. 
Ma verifiko pak akademizmin e Blushit të Ilir Metës dhe mos harro të investigosh edhe doktoraturën e Jozefina Topallit me pedagog udhëheqës Xhezair Zaganjori! ??‍♂️Loading...
Loading...
Loading...

ligji 35
WhatsApp Denonco tek Pamfleti