Luks e ngjyra, shihni si ka ardhur vera në Kuvendin e Shqipërisë (Foto)
Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 2 [name] => Aktualitet [slug] => aktualitet [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 2 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 4165 [filter] => raw [cat_ID] => 2 [category_count] => 4165 [category_description] => [cat_name] => Aktualitet [category_nicename] => aktualitet [category_parent] => 0 ) )
 • Aktualitet
 • ‘Paratë e pista’ do të shërbejnë si provë, strategjia që do të ‘fundosë’ politikanët

  Qeveria ka planifikuar që brenda këtij viti Struktura e Posaçme Antikorrupsion (SPAK) dhe Byroja e.

  Tre shqiptarë alarmojnë policinë greke, arratisen nga burgu. Prenë hekurat e dritares dhe u hodhën nga 10 m lartësi
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 2 [name] => Aktualitet [slug] => aktualitet [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 2 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 4165 [filter] => raw [cat_ID] => 2 [category_count] => 4165 [category_description] => [cat_name] => Aktualitet [category_nicename] => aktualitet [category_parent] => 0 ) [1] => WP_Term Object ( [term_id] => 26 [name] => Kronike [slug] => kronike [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 26 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 259 [filter] => raw [cat_ID] => 26 [category_count] => 259 [category_description] => [cat_name] => Kronike [category_nicename] => kronike [category_parent] => 0 ) )
 • Aktualitet
 • Kronike
 • Tre shqiptarë alarmojnë policinë greke, arratisen nga burgu. Prenë hekurat e dritares dhe u hodhën nga 10 m lartësi

  Mëngjesin e sotëm 3 shqiptarë janë arratisur nga qelitë e paraburgimit në Greqi duke u.

  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 2 [name] => Aktualitet [slug] => aktualitet [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 2 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 4165 [filter] => raw [cat_ID] => 2 [category_count] => 4165 [category_description] => [cat_name] => Aktualitet [category_nicename] => aktualitet [category_parent] => 0 ) )
 • Aktualitet
 • 3-2 në favor të ish-kryeprokurorit, dalin emrat që bllokuan vetingun për Adriatik Llallën

  Dalin emrat e komisionerëve që bllokuan vetingun për ish-kryeprokurorin Adriatik Llalla. Komisioni i Pavarur i.

  Hidhet në erë me tritol makina e policit në Shkodër, pista e dyshimit (Emri)
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 2 [name] => Aktualitet [slug] => aktualitet [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 2 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 4165 [filter] => raw [cat_ID] => 2 [category_count] => 4165 [category_description] => [cat_name] => Aktualitet [category_nicename] => aktualitet [category_parent] => 0 ) [1] => WP_Term Object ( [term_id] => 26 [name] => Kronike [slug] => kronike [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 26 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 259 [filter] => raw [cat_ID] => 26 [category_count] => 259 [category_description] => [cat_name] => Kronike [category_nicename] => kronike [category_parent] => 0 ) )
 • Aktualitet
 • Kronike
 • Hidhet në erë me tritol makina e policit në Shkodër, pista e dyshimit (Emri)

  Në orët e para të mëngjesit të sotëm makinës së policit Agim Bushgjoka në Shkodër.

  ''Nuk e durova dot më. Ajo që bëra ishte një moment dobësie'', flet gruaja që qëlloi me armë burrin
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 2 [name] => Aktualitet [slug] => aktualitet [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 2 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 4165 [filter] => raw [cat_ID] => 2 [category_count] => 4165 [category_description] => [cat_name] => Aktualitet [category_nicename] => aktualitet [category_parent] => 0 ) )
 • Aktualitet
 • ”Nuk e durova dot më. Ajo që bëra ishte një moment dobësie”, flet gruaja që qëlloi me armë burrin

  Dy ditë më parë një krim i rëndë tronditi Milotin ku gruaja qëlloi me armë.

  Arta Marku rikthehet në Kuvend. Jep llogari për Adriatik Llallën
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 2 [name] => Aktualitet [slug] => aktualitet [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 2 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 4165 [filter] => raw [cat_ID] => 2 [category_count] => 4165 [category_description] => [cat_name] => Aktualitet [category_nicename] => aktualitet [category_parent] => 0 ) )
 • Aktualitet
 • Deputeti demokrat sulmon Arta Markun: Rri e vështron yjet, ndërsa ministrat e korruptuar flenë si qengja

  Depueteti demokrat Oerd Bylykbashi në një postim në rrjetet sociale vë në shënjestër kryeprokuroren Arta.

  Dekorimi i Gafur Mazrekut/ Kryebashkiaku sfidon Ramën: Merru me probleme më të mëdha, kjo është punë e imja!
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 2 [name] => Aktualitet [slug] => aktualitet [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 2 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 4165 [filter] => raw [cat_ID] => 2 [category_count] => 4165 [category_description] => [cat_name] => Aktualitet [category_nicename] => aktualitet [category_parent] => 0 ) )
 • Aktualitet
 • Dekorimi i Gafur Mazrekut/ Kryebashkiaku sfidon Ramën: Merru me probleme më të mëdha, kjo është punë e imja!

  Ditën e djeshme Këshilli Bashkiak i Hasit shpalli ‘’Qytetar Nderi’’, Gafur Mazrekun, atentorin e Azem.

  Zbardhet dëshmia e banorit nga Novosela që luajti rolin e Agron Xhafajt: Audio-përgjimi u sajua për 100 mijë euro. Priten arrestimet
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 2 [name] => Aktualitet [slug] => aktualitet [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 2 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 4165 [filter] => raw [cat_ID] => 2 [category_count] => 4165 [category_description] => [cat_name] => Aktualitet [category_nicename] => aktualitet [category_parent] => 0 ) )
 • Aktualitet
 • Zbardhet dëshmia e banorit nga Novosela që luajti rolin e Agron Xhafajt: Audio-përgjimi u sajua për 100 mijë euro. Priten arrestimet

  100 mijë euro është shuma që Albert Veliu dhe një 45-vjeçar nga Novosela e Vlorës.

  I shpëtoi Vettingut, përfitime financiare për Adriatik Llallën. Do marrë gjysmën e pagës për tre vjet me radhë pa punuar, sa përfitojnë Gjyqtarët dhe Prokurorët
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 2 [name] => Aktualitet [slug] => aktualitet [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 2 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 4165 [filter] => raw [cat_ID] => 2 [category_count] => 4165 [category_description] => [cat_name] => Aktualitet [category_nicename] => aktualitet [category_parent] => 0 ) )
 • Aktualitet
 • I shpëtoi Vettingut, përfitime financiare për Adriatik Llallën. Do marrë gjysmën e pagës për tre vjet me radhë pa punuar, sa përfitojnë Gjyqtarët dhe Prokurorët

  Pas ndërprerjes së procesit të Vettingut për Adriatik Llallën, tashmë ish-Prokurori do të përfitojë edhe.

  Video/“Gërdeci u mbyll me korrupsion” 
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 2 [name] => Aktualitet [slug] => aktualitet [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 2 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 4165 [filter] => raw [cat_ID] => 2 [category_count] => 4165 [category_description] => [cat_name] => Aktualitet [category_nicename] => aktualitet [category_parent] => 0 ) )
 • Aktualitet
 • Video/“Gërdeci u mbyll me korrupsion” 

  Zamira Durda ka 10 vjet që duron e pret drejtësinë, për tragjedinë e Gërdecit në.