Fansi kalon rojet e sigurisë dhe puth këngëtaren e njohur "live", veprimi i saj i habit të gjithë (Video)
Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 25 [name] => Bota [slug] => bota [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 25 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 1684 [filter] => raw [cat_ID] => 25 [category_count] => 1684 [category_description] => [cat_name] => Bota [category_nicename] => bota [category_parent] => 0 ) [1] => WP_Term Object ( [term_id] => 14 [name] => Showbiz [slug] => showbiz [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 14 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 6294 [filter] => raw [cat_ID] => 14 [category_count] => 6294 [category_description] => [cat_name] => Showbiz [category_nicename] => showbiz [category_parent] => 0 ) )
 • Bota
 • Showbiz
 • Fansi kalon rojet e sigurisë dhe puth këngëtaren e njohur “live”, veprimi i saj i habit të gjithë (Video)

  Gjatë koncertit të saj në Mexico City, Shakira pati një vizitë të veçantë nga një.

  "Nuk më intereson, po ty"/ 'Melani Trump' kërcën mbi tavolinën e presidentit totalisht e zhveshur (Video)
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 25 [name] => Bota [slug] => bota [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 25 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 1684 [filter] => raw [cat_ID] => 25 [category_count] => 1684 [category_description] => [cat_name] => Bota [category_nicename] => bota [category_parent] => 0 ) )
 • Bota
 • “Nuk më intereson, po ty”/ ‘Melani Trump’ kërcën mbi tavolinën e presidentit totalisht e zhveshur (Video)

  Reperi i njohur si T.I., emri i vërtetë i të cilit është Clifford Harris Jr,.

  Kanadaja legalizon nga sot përdorimin e marijuanës
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 25 [name] => Bota [slug] => bota [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 25 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 1684 [filter] => raw [cat_ID] => 25 [category_count] => 1684 [category_description] => [cat_name] => Bota [category_nicename] => bota [category_parent] => 0 ) )
 • Bota
 • Kanadaja legalizon nga sot përdorimin e marijuanës

  Kanadaja është shndërruar në vendin e dytë në botë, pas Uruguait, që legalizon shitjen dhe.

  “Uroj të kalbesh në ferr, përbindësh përdhunues”, deklarata shokuese e nënës dhe motrës për djalin e vdekur
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 25 [name] => Bota [slug] => bota [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 25 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 1684 [filter] => raw [cat_ID] => 25 [category_count] => 1684 [category_description] => [cat_name] => Bota [category_nicename] => bota [category_parent] => 0 ) )
 • Bota
 • “Uroj të kalbesh në ferr, përbindësh përdhunues”, deklarata shokuese e nënës dhe motrës për djalin e vdekur

  Shokuese deklaratat e nënës dhe motrës se çiklistit britanik qe u vra gabimisht nga një.

  Shpërthen bombola në punë, plagoset i riu shqiptar në Itali (Video)
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 25 [name] => Bota [slug] => bota [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 25 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 1684 [filter] => raw [cat_ID] => 25 [category_count] => 1684 [category_description] => [cat_name] => Bota [category_nicename] => bota [category_parent] => 0 ) )
 • Bota
 • Shpërthen bombola në punë, plagoset i riu shqiptar në Itali (Video)

  Plagoset shqiptari teksa ne pune e siper i shpertheu nje bombol gazi e një automjeti,.

  “U kalbsh në ferr, përbindësh përdhunues”! Deklarata shokuese e nënës për djalin e vdekur po tërbon botën
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 25 [name] => Bota [slug] => bota [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 25 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 1684 [filter] => raw [cat_ID] => 25 [category_count] => 1684 [category_description] => [cat_name] => Bota [category_nicename] => bota [category_parent] => 0 ) )
 • Bota
 • “U kalbsh në ferr, përbindësh përdhunues”! Deklarata shokuese e nënës për djalin e vdekur po tërbon botën

  Deklaratat shokuese të kësaj nëne po tërbojnë mbarë botën. Mark Sutton vdiq pasi një gjahtar.

  Dalin pamjet e tmerrshme të sulmit terrorist, si u hodh në erë me bomba kolegji rus (Video)
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 25 [name] => Bota [slug] => bota [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 25 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 1684 [filter] => raw [cat_ID] => 25 [category_count] => 1684 [category_description] => [cat_name] => Bota [category_nicename] => bota [category_parent] => 0 ) )
 • Bota
 • Dalin pamjet e tmerrshme të sulmit terrorist, si u hodh në erë me bomba kolegji rus (Video)

  Mediat e huaja kanë publikuar pamjet e para të shpërthimit të fuqishëm, që tronditi pak.

  Macron: Bota po shkatërrohet, Europa po rrëshqet drejt nacionalizmit
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 25 [name] => Bota [slug] => bota [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 25 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 1684 [filter] => raw [cat_ID] => 25 [category_count] => 1684 [category_description] => [cat_name] => Bota [category_nicename] => bota [category_parent] => 0 ) )
 • Bota
 • Macron: Bota po shkatërrohet, Europa po rrëshqet drejt nacionalizmit

  “Jetojmë një epokë të pashembullt dhe të re. Jo më ato kohë të pafajshme në.

  Ekzekutohet me bombë deputeti ''Qahraman''
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 25 [name] => Bota [slug] => bota [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 25 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 1684 [filter] => raw [cat_ID] => 25 [category_count] => 1684 [category_description] => [cat_name] => Bota [category_nicename] => bota [category_parent] => 0 ) )
 • Bota
 • Ekzekutohet me bombë deputeti ”Qahraman”

  Deputeti afgan, Abdul Jabbar Qahraman ka humbur jetën si pasojë e një sulmi me bombë.

  Shpërthim me bomba e breshëri plumbash në kolegj, terroristët trondisin Rusinë, deri më tani 10 viktima e mbi 50 të plagosur
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 25 [name] => Bota [slug] => bota [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 25 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 1684 [filter] => raw [cat_ID] => 25 [category_count] => 1684 [category_description] => [cat_name] => Bota [category_nicename] => bota [category_parent] => 0 ) )
 • Bota
 • Shpërthim me bomba e breshëri plumbash në kolegj, terroristët trondisin Rusinë, deri më tani 10 viktima e mbi 50 të plagosur

  Një sulm i tmerrshëm ka tronditur sot Rusinë. Ngjarja ka ndodhur pak minuta më parë.

  error: Ndalohet ribotimi i artikullit! E drejta e autorit pamfleti.net.