‘’Rrethohet’’ Parlamenti grek, protesta të dhunshme kundër emrit të Maqedonisë (Video)
Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 25 [name] => Bota [slug] => bota [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 25 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 2989 [filter] => raw [cat_ID] => 25 [category_count] => 2989 [category_description] => [cat_name] => Bota [category_nicename] => bota [category_parent] => 0 ) )
 • Bota
 • ‘’Rrethohet’’ Parlamenti grek, protesta të dhunshme kundër emrit të Maqedonisë (Video)

  Një javë pasi në parlamentin maqedonas u votua zyrtarisht ndryshimi i emrit të ri të.

  Ministrja franceze: SHBA e vetëdijshme për rëndësinë e mbrojtjes së kurdëve në Siri
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 25 [name] => Bota [slug] => bota [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 25 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 2989 [filter] => raw [cat_ID] => 25 [category_count] => 2989 [category_description] => [cat_name] => Bota [category_nicename] => bota [category_parent] => 0 ) )
 • Bota
 • Ministrja franceze: SHBA e vetëdijshme për rëndësinë e mbrojtjes së kurdëve në Siri

  Shtetet e Bashkuara po bëhen gjithnjë e më të vetëdijshme për rëndësinë e mbrojtjes së.

  Ndahet nga jeta njeriu më jetëgjatë në botë
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 25 [name] => Bota [slug] => bota [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 25 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 2989 [filter] => raw [cat_ID] => 25 [category_count] => 2989 [category_description] => [cat_name] => Bota [category_nicename] => bota [category_parent] => 0 ) )
 • Bota
 • Ndahet nga jeta njeriu më jetëgjatë në botë

  Masazo Nonaka, burri më i vjetër në botë është ndarë nga jeta në shtëpinë e.

  SHBA dërgon luftanije në Detin e Zi, ja arsyeja
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 25 [name] => Bota [slug] => bota [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 25 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 2989 [filter] => raw [cat_ID] => 25 [category_count] => 2989 [category_description] => [cat_name] => Bota [category_nicename] => bota [category_parent] => 0 ) )
 • Bota
 • SHBA dërgon luftanije në Detin e Zi, ja arsyeja

  Marina amerikane tha se luftanija USS Donald Cook është nisur drejt Detit të Zi për.

  Francë/ 3 banesa përfshihen nga flakët, dy persona humbin jetën, 4 të tjerë në gjendje të rëndë
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 25 [name] => Bota [slug] => bota [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 25 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 2989 [filter] => raw [cat_ID] => 25 [category_count] => 2989 [category_description] => [cat_name] => Bota [category_nicename] => bota [category_parent] => 0 ) )
 • Bota
 • Francë/ 3 banesa përfshihen nga flakët, dy persona humbin jetën, 4 të tjerë në gjendje të rëndë

  Dy persona kanë vdekur dhe 22 të tjerë janë lënduar, pasi një zjarr shpërtheu në.

  ‘’Maqedonia që jehon’’, Athina mbërthehet nga protestat kundër marrëveshjes së Prespës
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 25 [name] => Bota [slug] => bota [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 25 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 2989 [filter] => raw [cat_ID] => 25 [category_count] => 2989 [category_description] => [cat_name] => Bota [category_nicename] => bota [category_parent] => 0 ) )
 • Bota
 • ‘’Maqedonia që jehon’’, Athina mbërthehet nga protestat kundër marrëveshjes së Prespës

  Mijëra grekë kanë paralajmëruar një protestë masive mesditën e kësaj të diele në sheshin “Sindagma”.

  ‘’Macron dorëhiqu’’!, vazhdojnë përplasjet mes policisë dhe ‘’jelekverdhëve’’ në Francë
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 25 [name] => Bota [slug] => bota [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 25 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 2989 [filter] => raw [cat_ID] => 25 [category_count] => 2989 [category_description] => [cat_name] => Bota [category_nicename] => bota [category_parent] => 0 ) )
 • Bota
 • ‘’Macron dorëhiqu’’!, vazhdojnë përplasjet mes policisë dhe ‘’jelekverdhëve’’ në Francë

  Ditën e shtunë janë shënuar sërish incidente në Francë mes protestuesve ‘’jelekverdhë’’ dhe policisë. Kanë.

  Donald Trump: Ka gjasa të arrihet marrëveshje tregtare me Kinën
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 25 [name] => Bota [slug] => bota [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 25 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 2989 [filter] => raw [cat_ID] => 25 [category_count] => 2989 [category_description] => [cat_name] => Bota [category_nicename] => bota [category_parent] => 0 ) )
 • Bota
 • Donald Trump: Ka gjasa të arrihet marrëveshje tregtare me Kinën

  Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump tha sot se është bërë përparim, sa i.

  Shpër.thimi i tubacionit të gazit në Meksikë, shkon në 73 numri i viktimave
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 25 [name] => Bota [slug] => bota [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 25 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 2989 [filter] => raw [cat_ID] => 25 [category_count] => 2989 [category_description] => [cat_name] => Bota [category_nicename] => bota [category_parent] => 0 ) )
 • Bota
 • Shpër.thimi i tubacionit të gazit në Meksikë, shkon në 73 numri i viktimave

  Numri i viktimave nga shpërthimi i një tubacioni të gazit në Meksikë është rritur në.

  Protestuesit kërkojnë lirimin e të burgosurve politikë
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 25 [name] => Bota [slug] => bota [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 25 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 2989 [filter] => raw [cat_ID] => 25 [category_count] => 2989 [category_description] => [cat_name] => Bota [category_nicename] => bota [category_parent] => 0 ) )
 • Bota
 • Protestuesit kërkojnë lirimin e të burgosurve politikë

  Qytetarët po protestojnë në kryeqytetin e Azerbajxhanit, Baku, duke kërkuar lirimin e një blogeri anti-korrupsion.

  WhatsApp Denonco tek Pamfleti