"Di dhe ky nga këto!!" Histori erotike edhe në kabinetin e ministrit të Bujqësisë
Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 10 [name] => Dosja Roze [slug] => dosja-roze [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 10 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 10 [filter] => raw [cat_ID] => 10 [category_count] => 10 [category_description] => [cat_name] => Dosja Roze [category_nicename] => dosja-roze [category_parent] => 0 ) [1] => WP_Term Object ( [term_id] => 1 [name] => Uncategorized [slug] => uncategorized [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 1 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 666 [filter] => raw [cat_ID] => 1 [category_count] => 666 [category_description] => [cat_name] => Uncategorized [category_nicename] => uncategorized [category_parent] => 0 ) )
 • Dosja Roze
 • Uncategorized
 • “Di dhe ky nga këto!!” Histori erotike edhe në kabinetin e ministrit të Bujqësisë

  Lolita është një nga faqet shqiptare me numrin më të madh të ndjekësve në Instagram.

  5 ministrat e Berishës të kapur në orgji dhe me dashnore në zyrë, dy nuk i fali kurrë 
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 10 [name] => Dosja Roze [slug] => dosja-roze [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 10 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 10 [filter] => raw [cat_ID] => 10 [category_count] => 10 [category_description] => [cat_name] => Dosja Roze [category_nicename] => dosja-roze [category_parent] => 0 ) [1] => WP_Term Object ( [term_id] => 12 [name] => Kryesore [slug] => kryesore [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 12 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 4659 [filter] => raw [cat_ID] => 12 [category_count] => 4659 [category_description] => [cat_name] => Kryesore [category_nicename] => kryesore [category_parent] => 0 ) )
 • Dosja Roze
 • Kryesore
 • 5 ministrat e Berishës të kapur në orgji dhe me dashnore në zyrë, dy nuk i fali kurrë 

  Partitë kryesore në Shqipëri kryeqendra orgjie, shthurjeje dhe vjedhjeje, ish-ministri i Bujqësisë së Berishës u.

  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 10 [name] => Dosja Roze [slug] => dosja-roze [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 10 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 10 [filter] => raw [cat_ID] => 10 [category_count] => 10 [category_description] => [cat_name] => Dosja Roze [category_nicename] => dosja-roze [category_parent] => 0 ) [1] => WP_Term Object ( [term_id] => 12 [name] => Kryesore [slug] => kryesore [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 12 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 4659 [filter] => raw [cat_ID] => 12 [category_count] => 4659 [category_description] => [cat_name] => Kryesore [category_nicename] => kryesore [category_parent] => 0 ) )
 • Dosja Roze
 • Kryesore
 • Vjehrri i Lulzim Bashës me dashnore në grupin parlamentar të PD-së

  Degradimi dhe mjerimi politik e moral i PD Mos u çudisni! Deri sa u parashutua.

  Ministrat parelinj e qeflinj, pastrueset e shtëpisë i duan mbi 40 vjeç, sekretaret deri… 25 vjeç, ja 2 njoftimet
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 10 [name] => Dosja Roze [slug] => dosja-roze [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 10 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 10 [filter] => raw [cat_ID] => 10 [category_count] => 10 [category_description] => [cat_name] => Dosja Roze [category_nicename] => dosja-roze [category_parent] => 0 ) [1] => WP_Term Object ( [term_id] => 12 [name] => Kryesore [slug] => kryesore [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 12 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 4659 [filter] => raw [cat_ID] => 12 [category_count] => 4659 [category_description] => [cat_name] => Kryesore [category_nicename] => kryesore [category_parent] => 0 ) )
 • Dosja Roze
 • Kryesore
 • Ministrat parelinj e qeflinj, pastrueset e shtëpisë i duan mbi 40 vjeç, sekretaret deri… 25 vjeç, ja 2 njoftimet

   Në 95% të institucioneve, sekretaret përzgjidhen nga shefat, me “Vetting seksual” Në kryeministri, kuvend, parlament,.

  Dashnoret e ministrave dhe deputetëve kthejnë administratën në shtëpi publike, ja të dhënat tronditëse
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 10 [name] => Dosja Roze [slug] => dosja-roze [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 10 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 10 [filter] => raw [cat_ID] => 10 [category_count] => 10 [category_description] => [cat_name] => Dosja Roze [category_nicename] => dosja-roze [category_parent] => 0 ) [1] => WP_Term Object ( [term_id] => 12 [name] => Kryesore [slug] => kryesore [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 12 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 4659 [filter] => raw [cat_ID] => 12 [category_count] => 4659 [category_description] => [cat_name] => Kryesore [category_nicename] => kryesore [category_parent] => 0 ) [2] => WP_Term Object ( [term_id] => 7 [name] => Plugu [slug] => plugu [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 7 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 361 [filter] => raw [cat_ID] => 7 [category_count] => 361 [category_description] => [cat_name] => Plugu [category_nicename] => plugu [category_parent] => 0 ) )
 • Dosja Roze
 • Kryesore
 • Plugu
 • Dashnoret e ministrave dhe deputetëve kthejnë administratën në shtëpi publike, ja të dhënat tronditëse

  PS, PD dhe LSI degradojnë administratën, në zyrat e shtetit vetëm dashnoret, tarafi familjar i.

  Rregulla "të çuditshme" te Nigeria në prag të Botërorit,nuk lejohen femrat ruse
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 10 [name] => Dosja Roze [slug] => dosja-roze [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 10 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 10 [filter] => raw [cat_ID] => 10 [category_count] => 10 [category_description] => [cat_name] => Dosja Roze [category_nicename] => dosja-roze [category_parent] => 0 ) [1] => WP_Term Object ( [term_id] => 9 [name] => Sport [slug] => sport [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 9 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 7059 [filter] => raw [cat_ID] => 9 [category_count] => 7059 [category_description] => [cat_name] => Sport [category_nicename] => sport [category_parent] => 0 ) )
 • Dosja Roze
 • Sport
 • Rregulla “të çuditshme” te Nigeria në prag të Botërorit,nuk lejohen femrat ruse

  Nuk kanë mbetur edhe shumë ditë nga fillimi i Botërorit dhe trajnerët po mundohet të.

  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 10 [name] => Dosja Roze [slug] => dosja-roze [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 10 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 10 [filter] => raw [cat_ID] => 10 [category_count] => 10 [category_description] => [cat_name] => Dosja Roze [category_nicename] => dosja-roze [category_parent] => 0 ) [1] => WP_Term Object ( [term_id] => 12 [name] => Kryesore [slug] => kryesore [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 12 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 4659 [filter] => raw [cat_ID] => 12 [category_count] => 4659 [category_description] => [cat_name] => Kryesore [category_nicename] => kryesore [category_parent] => 0 ) )
 • Dosja Roze
 • Kryesore
 • ‘Dosja Rozë’/ SHBA kërkon Ilir Metën në burg, po dashnorja e tij a do të ekstradohet nga Amerika? Çdo ndodhë me Kozin?

  Që Ilir Meta i ka qejf femrat e bukura, kjo dihet me kohë.  Janë përfolur.

  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 10 [name] => Dosja Roze [slug] => dosja-roze [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 10 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 10 [filter] => raw [cat_ID] => 10 [category_count] => 10 [category_description] => [cat_name] => Dosja Roze [category_nicename] => dosja-roze [category_parent] => 0 ) )
 • Dosja Roze
 • Ministrja e Ramës, dashnorja e ish-ministrit të Berishës

  Politikanët shqiptarë i shikojmë çdo ditë që zihen dhe shahen në media apo rrjete sociale..

  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 10 [name] => Dosja Roze [slug] => dosja-roze [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 10 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 10 [filter] => raw [cat_ID] => 10 [category_count] => 10 [category_description] => [cat_name] => Dosja Roze [category_nicename] => dosja-roze [category_parent] => 0 ) )
 • Dosja Roze
 • Ina Ina hiqi brekët…Dua të masturboj/ Nga Edi Rama

  Eseja erotike e Edi Ramës, që tregonte një fantazi të ndrydhur erotike.  Nga Edi RamaTriptiku.

  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 10 [name] => Dosja Roze [slug] => dosja-roze [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 10 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 10 [filter] => raw [cat_ID] => 10 [category_count] => 10 [category_description] => [cat_name] => Dosja Roze [category_nicename] => dosja-roze [category_parent] => 0 ) )
 • Dosja Roze
 • “Dosja rozë”/ ‘Moralisti’ Petrit Vasili që fle me gruan dhe zgjohet me dashnoren

  Vasili një vit me dashnoren, vitin tjetër me gruan, si po e përdorin Meta dhe.

  WhatsApp Denonco tek Pamfleti