Bashkim Ulaj, oligarku i Ramës “kap” rrugën Shkodër-Velipojë dhe e mban peng. 7 milionë euro për 4 km rrugë të thjeshtë, akoma në fazën fillestare
Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 1093 [name] => Dossier [slug] => dossier [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 1093 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 404 [filter] => raw [cat_ID] => 1093 [category_count] => 404 [category_description] => [cat_name] => Dossier [category_nicename] => dossier [category_parent] => 0 ) [1] => WP_Term Object ( [term_id] => 12 [name] => Kryesore [slug] => kryesore [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 12 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 3213 [filter] => raw [cat_ID] => 12 [category_count] => 3213 [category_description] => [cat_name] => Kryesore [category_nicename] => kryesore [category_parent] => 0 ) )
 • Dossier
 • Kryesore
 • Bashkim Ulaj, oligarku i Ramës “kap” rrugën Shkodër-Velipojë dhe e mban peng. 7 milionë euro për 4 km rrugë të thjeshtë, akoma në fazën fillestare

  Ulaj ka shtrirë “tentakulat” e tij duke marrë në dorë të gjitha punët publike që.

  Brenda logos “Biba-X” tek Unaza e Re, “IKSI” është oligarku Ulaj i Berishës, ja kantrata e ortakërisë
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 1093 [name] => Dossier [slug] => dossier [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 1093 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 404 [filter] => raw [cat_ID] => 1093 [category_count] => 404 [category_description] => [cat_name] => Dossier [category_nicename] => dossier [category_parent] => 0 ) [1] => WP_Term Object ( [term_id] => 4 [name] => Ekonomi [slug] => ekonomi [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 4 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 405 [filter] => raw [cat_ID] => 4 [category_count] => 405 [category_description] => [cat_name] => Ekonomi [category_nicename] => ekonomi [category_parent] => 0 ) [2] => WP_Term Object ( [term_id] => 12 [name] => Kryesore [slug] => kryesore [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 12 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 3213 [filter] => raw [cat_ID] => 12 [category_count] => 3213 [category_description] => [cat_name] => Kryesore [category_nicename] => kryesore [category_parent] => 0 ) )
 • Dossier
 • Ekonomi
 • Kryesore
 • Brenda logos “Biba-X” tek Unaza e Re, “IKSI” është oligarku Ulaj i Berishës, ja kantrata e ortakërisë

  Loja që ka bërë me “Biba-X”, pazarxhiu Ulaj e bën me shumë kompani e biznese.

  Historia e rrallë e një ushtari të Luftës së Parë Botërore, 6 monedhat në xhep që u bënë rreziku dhe shpëtimi i tij (Foto)
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 1093 [name] => Dossier [slug] => dossier [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 1093 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 404 [filter] => raw [cat_ID] => 1093 [category_count] => 404 [category_description] => [cat_name] => Dossier [category_nicename] => dossier [category_parent] => 0 ) )
 • Dossier
 • Historia e rrallë e një ushtari të Luftës së Parë Botërore, 6 monedhat në xhep që u bënë rreziku dhe shpëtimi i tij (Foto)

  Optatius Buyssens ishte një ushtar belg që luftoi kundër Gjermanisë në Luftën e Parë Botërore..

  'Bomba' e ish-Presidentit grek: Nëna ime Nëna ime më fliste shqip, nuk dinte greqisht!
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 1093 [name] => Dossier [slug] => dossier [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 1093 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 404 [filter] => raw [cat_ID] => 1093 [category_count] => 404 [category_description] => [cat_name] => Dossier [category_nicename] => dossier [category_parent] => 0 ) )
 • Dossier
 • ‘Bomba’ e ish-Presidentit grek: Nëna ime më fliste shqip, nuk dinte greqisht!

  Për sa i përket fqinjit tonë Ballkanik, është më se e njohur dhe për këtë.

  Paskal Milo: Mid’hat Frashëri politikan është hija e tij si albanolog, s’e ka vendin te Frashërllinjtë
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 1093 [name] => Dossier [slug] => dossier [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 1093 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 404 [filter] => raw [cat_ID] => 1093 [category_count] => 404 [category_description] => [cat_name] => Dossier [category_nicename] => dossier [category_parent] => 0 ) )
 • Dossier
 • Paskal Milo: Mid’hat Frashëri politikan është hija e tij si albanolog, s’e ka vendin te Frashërllinjtë

  Riatdhesimin e eshtrave të Mid’hat Frashërit në atdhe, historiani i njohur Paskal Milo e vlerëson.

  Intervista e rrallë e Mid'hat Frashërit për BBC, zëri origjinal i kolosit shqiptar
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 1093 [name] => Dossier [slug] => dossier [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 1093 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 404 [filter] => raw [cat_ID] => 1093 [category_count] => 404 [category_description] => [cat_name] => Dossier [category_nicename] => dossier [category_parent] => 0 ) )
 • Dossier
 • Intervista e rrallë e Mid’hat Frashërit për BBC, zëri origjinal i kolosit shqiptar (Video)

  Disa ditë më parë nën kujdesin e qeverisë shqiptare dhe me një përcjellje madhështore nga.

  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 1093 [name] => Dossier [slug] => dossier [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 1093 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 404 [filter] => raw [cat_ID] => 1093 [category_count] => 404 [category_description] => [cat_name] => Dossier [category_nicename] => dossier [category_parent] => 0 ) )
 • Dossier
 • Shkresa/ “Çarmatimi me rëndësi të jashtëzakonshme, jepni edhe para për t’i zbuluar!”

  Shkresa e Pandi Kristos, ditën e kryengritjes së Postribës për gjithë komitetet qarkore në gjithë.

  Argita Maltezi, libër për koncesionet “Berisha 2005-2013”, prej 5 vitesh është lëndë mësimore në Shkollën e Magjistraturës
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 1093 [name] => Dossier [slug] => dossier [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 1093 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 404 [filter] => raw [cat_ID] => 1093 [category_count] => 404 [category_description] => [cat_name] => Dossier [category_nicename] => dossier [category_parent] => 0 ) [1] => WP_Term Object ( [term_id] => 12 [name] => Kryesore [slug] => kryesore [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 12 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 3213 [filter] => raw [cat_ID] => 12 [category_count] => 3213 [category_description] => [cat_name] => Kryesore [category_nicename] => kryesore [category_parent] => 0 ) )
 • Dossier
 • Kryesore
 • Argita Maltezi, libër për koncesionet “Berisha 2005-2013”, prej 5 vitesh është lëndë mësimore në Shkollën e Magjistraturës

  Libri është miratuar nga Prof. Dr. Xhezair Zaganjori, i cili e ka konsideruar “vlerë universale,.

  Rrëfimi i Vera Bekteshit: Si u vetëvra djali i Mehmet Shehut ashtu siç na e pohoi mua dhe Ngjeles
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 1093 [name] => Dossier [slug] => dossier [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 1093 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 404 [filter] => raw [cat_ID] => 1093 [category_count] => 404 [category_description] => [cat_name] => Dossier [category_nicename] => dossier [category_parent] => 0 ) )
 • Dossier
 • Rrëfimi i Vera Bekteshit: Si u vetëvra djali i Mehmet Shehut ashtu siç na e pohoi mua dhe Ngjeles

  Gjithnjë mbeten gjëra pa thënë… Ndonjëherë sepse nuk është momenti, sepse nuk është pjekur koha,.

  Lufta, dhimbja dhe mllefi, si mori fund LIB në 11 nëntor 1918
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 1093 [name] => Dossier [slug] => dossier [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 1093 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 404 [filter] => raw [cat_ID] => 1093 [category_count] => 404 [category_description] => [cat_name] => Dossier [category_nicename] => dossier [category_parent] => 0 ) )
 • Dossier
 • Lufta, dhimbja dhe mllefi, si mori fund LIB në 11 nëntor 1918

  Më 11 Nëntor 1918 mori fund Lufta e I Botërore. Me një forcë shkatërruese të.

  error: Ndalohet ribotimi i artikullit! E drejta e autorit pamfleti.net.
  WhatsApp Denonco tek Pamfleti