FEJTON/ Edi Rama arrestoi dhe la në qeli Stresin, për t’i zënë vendin tek “Zonë e Lirë”
Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 1034 [name] => Funny [slug] => funny [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 1034 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 337 [filter] => raw [cat_ID] => 1034 [category_count] => 337 [category_description] => [cat_name] => Funny [category_nicename] => funny [category_parent] => 0 ) [1] => WP_Term Object ( [term_id] => 12 [name] => Kryesore [slug] => kryesore [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 12 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 2799 [filter] => raw [cat_ID] => 12 [category_count] => 2799 [category_description] => [cat_name] => Kryesore [category_nicename] => kryesore [category_parent] => 0 ) )
 • Funny
 • Kryesore
 • FEJTON/ Edi Rama arrestoi dhe la në qeli Stresin, për t’i zënë vendin tek “Zonë e Lirë”

  Me pak humor, për shefin e “Cirkut-Rilindja” dhe Stresin, modelin edukativ, që kryeministri ka futur.

  Rama-Monika-Basha ‘flenë’ mbi njëri-tjetrin, fotoja që thyen armiqësitë politike
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 1034 [name] => Funny [slug] => funny [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 1034 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 337 [filter] => raw [cat_ID] => 1034 [category_count] => 337 [category_description] => [cat_name] => Funny [category_nicename] => funny [category_parent] => 0 ) )
 • Funny
 • Rama-Monika-Basha ‘flenë’ mbi njëri-tjetrin, fotoja që thyen armiqësitë politike

  Politikanët shpesh bëjnë shfaqje të turpshme nëpër ekrane, duke treguar se janë armiq të njëri-tjetrit..

  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 1034 [name] => Funny [slug] => funny [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 1034 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 337 [filter] => raw [cat_ID] => 1034 [category_count] => 337 [category_description] => [cat_name] => Funny [category_nicename] => funny [category_parent] => 0 ) [1] => WP_Term Object ( [term_id] => 12 [name] => Kryesore [slug] => kryesore [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 12 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 2799 [filter] => raw [cat_ID] => 12 [category_count] => 2799 [category_description] => [cat_name] => Kryesore [category_nicename] => kryesore [category_parent] => 0 ) )
 • Funny
 • Kryesore
 • Bashkim Ulaj, që po zhduk pyjet e Valbonës, inskenon zjarr në ferra dhe filmon rojet e HEC-it, duke e shuar

  “Babalja” i pyjeve të veriut/Video-show hipokrizie, nga krimet mjedisore, të shkatërruesit dhe betonizuesit të lumenjve,.

  Lufta kundër basteve/ Unë jam edhe një çikë tifoz, loz loto, Rama ‘i sulet’ bastexhiut
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 1034 [name] => Funny [slug] => funny [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 1034 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 337 [filter] => raw [cat_ID] => 1034 [category_count] => 337 [category_description] => [cat_name] => Funny [category_nicename] => funny [category_parent] => 0 ) )
 • Funny
 • Lufta kundër basteve/ ‘Unë jam edhe një çikë tifoz, loz loto’, Rama ‘i sulet’ bastexhiut

  Me anë të një video në Instagram kryeministri i vendit Edi Rama ka publikuar një.

  “ Syrin e dogja vetë me cigare”, rrjeti bën humor me foto meme
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 1034 [name] => Funny [slug] => funny [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 1034 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 337 [filter] => raw [cat_ID] => 1034 [category_count] => 337 [category_description] => [cat_name] => Funny [category_nicename] => funny [category_parent] => 0 ) )
 • Funny
 • “ Syrin e dogja vetë me cigare”, rrjeti bën humor me foto meme

  Humori nganjëherë është zgjedhja më e mirë për të përtypur zhvillimet e zhumshme politike që.

  Intervista e Babales bëhet virale, kthehet në humor: Ikim në Dhërmi këtë fundjavë o çuna, kam 4 euro (Video)
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 1034 [name] => Funny [slug] => funny [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 1034 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 337 [filter] => raw [cat_ID] => 1034 [category_count] => 337 [category_description] => [cat_name] => Funny [category_nicename] => funny [category_parent] => 0 ) )
 • Funny
 • Intervista e Babales bëhet virale, kthehet në humor: Ikim në Dhërmi këtë fundjavë o çuna, kam 4 euro (Video)

  Albert Veliu është shndërruar në një “barcaletë” për rrjetet sociale ku memet me të kanë.

  5 pasardhës të Bido Bonit nga Luzati, kërkojnë ”ADN”-në e një ministri të PS, mendojnë se e kanë vëlla e xhaxha
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 1034 [name] => Funny [slug] => funny [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 1034 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 337 [filter] => raw [cat_ID] => 1034 [category_count] => 337 [category_description] => [cat_name] => Funny [category_nicename] => funny [category_parent] => 0 ) [1] => WP_Term Object ( [term_id] => 12 [name] => Kryesore [slug] => kryesore [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 12 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 2799 [filter] => raw [cat_ID] => 12 [category_count] => 2799 [category_description] => [cat_name] => Kryesore [category_nicename] => kryesore [category_parent] => 0 ) [2] => WP_Term Object ( [term_id] => 870 [name] => Opinion [slug] => opinion [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 870 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 45 [filter] => raw [cat_ID] => 870 [category_count] => 45 [category_description] => [cat_name] => Opinion [category_nicename] => opinion [category_parent] => 0 ) )
 • Funny
 • Kryesore
 • Opinion
 • 5 pasardhës të Bido Bonit nga Luzati, kërkojnë ”ADN”-në e një ministri të PS, mendojnë se e kanë vëlla e xhaxha

  Ata kanë mbledhur gjithçka rreth personit, të cilin dyshojnë se e kanë vëlla nga babai.

  Dy Edmondët e LSI, mesazh Ilir Metës: - “Leri malet e hajde urgjent, Edvini ka urdhëruar kapjen e “vëlla Klementit”, ja përgjigja
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 1034 [name] => Funny [slug] => funny [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 1034 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 337 [filter] => raw [cat_ID] => 1034 [category_count] => 337 [category_description] => [cat_name] => Funny [category_nicename] => funny [category_parent] => 0 ) [1] => WP_Term Object ( [term_id] => 12 [name] => Kryesore [slug] => kryesore [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 12 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 2799 [filter] => raw [cat_ID] => 12 [category_count] => 2799 [category_description] => [cat_name] => Kryesore [category_nicename] => kryesore [category_parent] => 0 ) )
 • Funny
 • Kryesore
 • Dy Edmondët e LSI, mesazh Ilir Metës: – “Leri malet e hajde urgjent, Edvini ka urdhëruar kapjen e “vëlla Klementit”, ja përgjigja

  FEJTON/ Presidentit me precedent, po i “zjen koka” për vete, ka 3 muaj që po.

  Pas ultimatumit të Ramës për Balilin, Ardi Veliut i shkon mesazhi nga Delvina:- “Kusho, ç’kemi, kur do na vish këtej”?
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 31 [name] => Anti-Mafia [slug] => anti-mafia [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 31 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 309 [filter] => raw [cat_ID] => 31 [category_count] => 309 [category_description] => [cat_name] => Anti-Mafia [category_nicename] => anti-mafia [category_parent] => 0 ) [1] => WP_Term Object ( [term_id] => 1034 [name] => Funny [slug] => funny [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 1034 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 337 [filter] => raw [cat_ID] => 1034 [category_count] => 337 [category_description] => [cat_name] => Funny [category_nicename] => funny [category_parent] => 0 ) [2] => WP_Term Object ( [term_id] => 12 [name] => Kryesore [slug] => kryesore [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 12 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 2799 [filter] => raw [cat_ID] => 12 [category_count] => 2799 [category_description] => [cat_name] => Kryesore [category_nicename] => kryesore [category_parent] => 0 ) )
 • Anti-Mafia
 • Funny
 • Kryesore
 • Pas ultimatumit të Ramës për Balilin, Ardi Veliut i shkon mesazhi nga Delvina:- “Kusho, ç’kemi, kur do na vish këtej”?

  Kryepolici i shtetit është futur në siklet, nga ultimatimi për prangosjen e bashkëmoshtarit, bashkëfshatarit, shokut.

  Një letër Gramoz Ruçit: Zahmet e ke, po mblidhe Edin e Surrelit, se është bërë si Laze Ndreu i Tepelenës
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 1034 [name] => Funny [slug] => funny [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 1034 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 337 [filter] => raw [cat_ID] => 1034 [category_count] => 337 [category_description] => [cat_name] => Funny [category_nicename] => funny [category_parent] => 0 ) [1] => WP_Term Object ( [term_id] => 12 [name] => Kryesore [slug] => kryesore [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 12 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 2799 [filter] => raw [cat_ID] => 12 [category_count] => 2799 [category_description] => [cat_name] => Kryesore [category_nicename] => kryesore [category_parent] => 0 ) )
 • Funny
 • Kryesore
 • Një letër Gramoz Ruçit: Zahmet e ke, po mblidhe Edin e Surrelit, se është bërë si Laze Ndreu i Tepelenës

  Eshtë humanizëm, mbasi shpëton një njeri I nderuar Gramoz! Patjetër, që të kujtohet Laze Ndreu.

  error: Ndalohet ribotimi i artikullit! E drejta e autorit pamfleti.net.