Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 1035 [name] => Histori [slug] => histori [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 1035 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 557 [filter] => raw [cat_ID] => 1035 [category_count] => 557 [category_description] => [cat_name] => Histori [category_nicename] => histori [category_parent] => 0 ) )
 • Histori
 • I kthehet bota përmbys ditën e dasmës, shihni mesazhin që i ka shkuar nuses pikërisht kur po vishte fustanin!

  Një ndodhi e pazakontë e ka ndodhur një çifti të ri në Britani, sipas raportimeve.

  Turku plotëson ëndrrën e tij më të madhe pas 90 vjetësh, merr pasaportën shqiptare dhe iu jep një mësim të mirë të gjithëve
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 1035 [name] => Histori [slug] => histori [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 1035 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 557 [filter] => raw [cat_ID] => 1035 [category_count] => 557 [category_description] => [cat_name] => Histori [category_nicename] => histori [category_parent] => 0 ) )
 • Histori
 • Turku plotëson ëndrrën e tij më të madhe pas 90 vjetësh, merr pasaportën shqiptare dhe iu jep një mësim të mirë të gjithëve

  Turku me origjinë shqiptare merr pasaportën shqiptare në moshën 90-vjeçare. Kjo është historia e Fikret.

  Historia e rrëqethëse e vajzës shqiptare, si e trafikoi i dashuri në Belgjikë dhe arratisja e saj nga tutori
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 1035 [name] => Histori [slug] => histori [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 1035 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 557 [filter] => raw [cat_ID] => 1035 [category_count] => 557 [category_description] => [cat_name] => Histori [category_nicename] => histori [category_parent] => 0 ) )
 • Histori
 • Historia e rrëqethëse e vajzës shqiptare, si e trafikoi i dashuri në Belgjikë dhe arratisja e saj nga tutori

  Prostitucioni është një ndër problemet më të mëdha në të gjithë Evropën. Sipas të dhënave.

  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 1035 [name] => Histori [slug] => histori [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 1035 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 557 [filter] => raw [cat_ID] => 1035 [category_count] => 557 [category_description] => [cat_name] => Histori [category_nicename] => histori [category_parent] => 0 ) )
 • Histori
 • Nuk ka ndodhur asnjëherë më parë! Presidenti i dhuron djalit një Mercedez-Benz të bardhë, nuk do ju besohet pse

  Presidenti çeçen Ramzan Kadyrov i ka dhuruar një djali 5 vjeçar një Mercedez-Benz të bardhë. Arsyeja? 5-veçari.

  Harta e vjetër ruse e vitit 1881 tregon kufijtë e Shqipërisë
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 1035 [name] => Histori [slug] => histori [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 1035 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 557 [filter] => raw [cat_ID] => 1035 [category_count] => 557 [category_description] => [cat_name] => Histori [category_nicename] => histori [category_parent] => 0 ) )
 • Histori
 • Zbulohet harta e vjetër ruse që tërbon grekët e serbët, ja si duket Shqipëria Etnike

  Në një fotografi të publikuar në rrjetet sociale është shfaqur një hartë e vjetër, që.

  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 1035 [name] => Histori [slug] => histori [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 1035 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 557 [filter] => raw [cat_ID] => 1035 [category_count] => 557 [category_description] => [cat_name] => Histori [category_nicename] => histori [category_parent] => 0 ) )
 • Histori
 • Dashuria e një nëne nuk mund të shprehej më bukur, se me një mesazh që i bëri të gjithë të përloteshin

  “The simple message that brought this middle school class to tears” është titulli i një.

  Dalin fakte të rralla mbi historinë e shqiptarëve që luftuan kundër japonezëve
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 1035 [name] => Histori [slug] => histori [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 1035 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 557 [filter] => raw [cat_ID] => 1035 [category_count] => 557 [category_description] => [cat_name] => Histori [category_nicename] => histori [category_parent] => 0 ) )
 • Histori
 • Dalin fakte të rralla mbi historinë e shqiptarëve që luftuan kundër japonezëve

  Nga një media australiane mësohen fakte të rralla mbi luftëtarë shqiptarë pjesëmarrës në Luftën e.

  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 1035 [name] => Histori [slug] => histori [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 1035 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 557 [filter] => raw [cat_ID] => 1035 [category_count] => 557 [category_description] => [cat_name] => Histori [category_nicename] => histori [category_parent] => 0 ) )
 • Histori
 • Asnjë mashkull nuk më afrohet, nuk e di si do ia bëj për burrë! Meshkujt ia mbathin sapo kjo vajzë ju tregon këtë gjë

  Allison Daniels është me të vërtetë një bukuroshe, sa çdo mashkull do donte ta kishte.

  'Femra për një nder rron', vëllai i merr jetën motrës sepse ishte 'k*rvë'
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 1035 [name] => Histori [slug] => histori [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 1035 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 557 [filter] => raw [cat_ID] => 1035 [category_count] => 557 [category_description] => [cat_name] => Histori [category_nicename] => histori [category_parent] => 0 ) )
 • Histori
 • ‘Femra për një nder rron’, vëllai i merr jetën motrës sepse ishte ‘k*rvë’

  Pamjet në të cilat shihet ekzekutimi i një vajze siriane nga vëllai i saj kanë.

  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 1035 [name] => Histori [slug] => histori [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 1035 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 557 [filter] => raw [cat_ID] => 1035 [category_count] => 557 [category_description] => [cat_name] => Histori [category_nicename] => histori [category_parent] => 0 ) )
 • Histori
 • “Nuk e kam ditur, gruaja e shokut të ngushtë ishte motra ime”! Nazmiu bëri të qajë dhe prezantuesin e emisionit në transmetim Live

  Nazmi Zekiçi, ishte ai i cili solli rrëfimin e trishtë të jetës së tij në.

  error: Ndalohet ribotimi i artikullit! E drejta e autorit pamfleti.net.
  WhatsApp Denonco tek Pamfleti