I biri i nguli thikën, vetëm zemra e një babai flet këto fjalë, pavarësisht plagës në trup
Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 26 [name] => Kronike [slug] => kronike [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 26 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 266 [filter] => raw [cat_ID] => 26 [category_count] => 266 [category_description] => [cat_name] => Kronike [category_nicename] => kronike [category_parent] => 0 ) )
 • Kronike
 • I biri i nguli thikën, vetëm zemra e një babai flet këto fjalë, pavarësisht plagës në trup

  Gjendja shëndetësore e dy të moshuarve Asie e Destan Neziri që u plagosën një ditë.

  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 26 [name] => Kronike [slug] => kronike [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 26 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 266 [filter] => raw [cat_ID] => 26 [category_count] => 266 [category_description] => [cat_name] => Kronike [category_nicename] => kronike [category_parent] => 0 ) )
 • Kronike
 • E gjithë Italia po lutet për të, ajo çfarë i ka ndodhur kësaj shqiptareje është kaq e dhimbshme sa nuk mund të shprehet me fjalë

  E dhimbshme! Një nënë e dy fëmijëve, është zhdukur pa lënë asnjë gjurmë në Itali..

  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 2 [name] => Aktualitet [slug] => aktualitet [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 2 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 4311 [filter] => raw [cat_ID] => 2 [category_count] => 4311 [category_description] => [cat_name] => Aktualitet [category_nicename] => aktualitet [category_parent] => 0 ) [1] => WP_Term Object ( [term_id] => 26 [name] => Kronike [slug] => kronike [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 26 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 266 [filter] => raw [cat_ID] => 26 [category_count] => 266 [category_description] => [cat_name] => Kronike [category_nicename] => kronike [category_parent] => 0 ) )
 • Aktualitet
 • Kronike
 • Plas sherri mes 2 vajzave, lenë nam në mes të të gjithëve! Videoja që tregon sherrin po bën xhiro në rrjetet sociale

  Një video që tregon sherrin mes vajzave po bën xhiro në rrjetet sociale. Sherri ka.

  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 26 [name] => Kronike [slug] => kronike [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 26 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 266 [filter] => raw [cat_ID] => 26 [category_count] => 266 [category_description] => [cat_name] => Kronike [category_nicename] => kronike [category_parent] => 0 ) )
 • Kronike
 • Skandaloze, djali i politikanit shqiptar përfiton nga statusi dhe i bën shantazh vajzës. Ja si e ka kërcënuar ai!

  E shantazhonte vajzën se nëse nuk pranonte të kryejë seks me të, do t’i publikonte.

  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 26 [name] => Kronike [slug] => kronike [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 26 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 266 [filter] => raw [cat_ID] => 26 [category_count] => 266 [category_description] => [cat_name] => Kronike [category_nicename] => kronike [category_parent] => 0 ) )
 • Kronike
 • Në këtë qytet shqiptar njerëzit kanë “hall koke”! Nuk ka më asnjë vend për varreza

  Mungesa e hapësirës së lirë për të shtuar një varr më shumë në varrezat e.

  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 26 [name] => Kronike [slug] => kronike [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 26 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 266 [filter] => raw [cat_ID] => 26 [category_count] => 266 [category_description] => [cat_name] => Kronike [category_nicename] => kronike [category_parent] => 0 ) )
 • Kronike
 • Mbi 70 vjedhje spektakolare, dalin fotot e 3 shqiptarëve që u arratisën sot nga qelitë

  Mediat greke kanë publikuar fotot e tre shtetasve shqiptarë të cilët u arratisën mëngjesin e.

  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 26 [name] => Kronike [slug] => kronike [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 26 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 266 [filter] => raw [cat_ID] => 26 [category_count] => 266 [category_description] => [cat_name] => Kronike [category_nicename] => kronike [category_parent] => 0 ) )
 • Kronike
 • Bëmat më të mëdha nuk ndodhin vetëm në Tiranë, një skandal ka kaq shumë kohë që po ndodh në Pogradec!

  Jemi mësuar të shohim në rrugë njerëz të ndershëm që nuk kanë punë, e për.

  Tre shqiptarë alarmojnë policinë greke, arratisen nga burgu. Prenë hekurat e dritares dhe u hodhën nga 10 m lartësi
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 2 [name] => Aktualitet [slug] => aktualitet [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 2 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 4311 [filter] => raw [cat_ID] => 2 [category_count] => 4311 [category_description] => [cat_name] => Aktualitet [category_nicename] => aktualitet [category_parent] => 0 ) [1] => WP_Term Object ( [term_id] => 26 [name] => Kronike [slug] => kronike [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 26 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 266 [filter] => raw [cat_ID] => 26 [category_count] => 266 [category_description] => [cat_name] => Kronike [category_nicename] => kronike [category_parent] => 0 ) )
 • Aktualitet
 • Kronike
 • Tre shqiptarë alarmojnë policinë greke, arratisen nga burgu. Prenë hekurat e dritares dhe u hodhën nga 10 m lartësi

  Mëngjesin e sotëm 3 shqiptarë janë arratisur nga qelitë e paraburgimit në Greqi duke u.

  Hidhet në erë me tritol makina e policit në Shkodër, pista e dyshimit (Emri)
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 2 [name] => Aktualitet [slug] => aktualitet [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 2 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 4311 [filter] => raw [cat_ID] => 2 [category_count] => 4311 [category_description] => [cat_name] => Aktualitet [category_nicename] => aktualitet [category_parent] => 0 ) [1] => WP_Term Object ( [term_id] => 26 [name] => Kronike [slug] => kronike [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 26 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 266 [filter] => raw [cat_ID] => 26 [category_count] => 266 [category_description] => [cat_name] => Kronike [category_nicename] => kronike [category_parent] => 0 ) )
 • Aktualitet
 • Kronike
 • Hidhet në erë me tritol makina e policit në Shkodër, pista e dyshimit (Emri)

  Në orët e para të mëngjesit të sotëm makinës së policit Agim Bushgjoka në Shkodër.

  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 2 [name] => Aktualitet [slug] => aktualitet [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 2 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 4311 [filter] => raw [cat_ID] => 2 [category_count] => 4311 [category_description] => [cat_name] => Aktualitet [category_nicename] => aktualitet [category_parent] => 0 ) [1] => WP_Term Object ( [term_id] => 26 [name] => Kronike [slug] => kronike [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 26 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 266 [filter] => raw [cat_ID] => 26 [category_count] => 266 [category_description] => [cat_name] => Kronike [category_nicename] => kronike [category_parent] => 0 ) [2] => WP_Term Object ( [term_id] => 1 [name] => Uncategorized [slug] => uncategorized [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 1 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 141 [filter] => raw [cat_ID] => 1 [category_count] => 141 [category_description] => [cat_name] => Uncategorized [category_nicename] => uncategorized [category_parent] => 0 ) )
 • Aktualitet
 • Kronike
 • Uncategorized
 • Çfarë po ndodh kështu në Tiranë?! Alarmohet i madh dhe i vogël, 5 të arrestuar deri tani

  Goditet një grup i strukturuar kriminal, anëtarët e të cilit nën kërcënimin e armeve vidhnin.