Dyshimet për përdhunim brenda në burg, zbardhet ekspertiza mjeko-ligjore për shqiptarin
Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 26 [name] => Kronike [slug] => kronike [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 26 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 1098 [filter] => raw [cat_ID] => 26 [category_count] => 1098 [category_description] => [cat_name] => Kronike [category_nicename] => kronike [category_parent] => 0 ) )
 • Kronike
 • Dyshimet për përdhunim brenda në burg, zbardhet ekspertiza mjeko-ligjore për shqiptarin

  Shqiptari i cili akuzohet për vrasjen e 21 vjeçares greke, iu nënshtrua ekspertizës mjeko-ligjore, pas.

  Ekzekutohet në mes të Athinës një shqiptar, dyshohet për larje hesapesh
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 26 [name] => Kronike [slug] => kronike [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 26 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 1098 [filter] => raw [cat_ID] => 26 [category_count] => 1098 [category_description] => [cat_name] => Kronike [category_nicename] => kronike [category_parent] => 0 ) )
 • Kronike
 • Ekzekutohet në mes të Athinës një shqiptar, dyshohet për larje hesapesh

  Një shtetas, për të cilin autoritetet greke thonë se është shqiptar, është ekzekutuar mbrëmjen e.

  Shpërthim i fuqishëm në Tiranë, tronditet 'Komuna e Parisit'
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 26 [name] => Kronike [slug] => kronike [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 26 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 1098 [filter] => raw [cat_ID] => 26 [category_count] => 1098 [category_description] => [cat_name] => Kronike [category_nicename] => kronike [category_parent] => 0 ) )
 • Kronike
 • Shpërthim i fuqishëm në Tiranë, tronditet ‘Komuna e Parisit’

  Një makinë ka shpërthyer pranë Kopështit Botanik në Tiranë. Automjeti ka marrë flakë gjatë ecjes.

  Skandal në drejtësisë/ Vrau për një këngë në tallava, herën e parë dënohet me 5 vite, të dytën i pafajshëmSkandal në drejtësisë/ Vrau për një këngë në tallava, herën e parë dënohet me 5 vite, të dytën i pafajshëm
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 26 [name] => Kronike [slug] => kronike [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 26 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 1098 [filter] => raw [cat_ID] => 26 [category_count] => 1098 [category_description] => [cat_name] => Kronike [category_nicename] => kronike [category_parent] => 0 ) )
 • Kronike
 • Skandal në drejtësi/ Vrau për një këngë në tallava, herën e parë dënohet me 5 vite, të dytën i pafajshëm

  Gjyqësori në Shqipëri çdo ditë e më tepër vazhdon të prodhojë vendime skandaloze, duke nxjerë.

  Trafik droge me mushka, sekuestrohen 105 kg kanabis
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 26 [name] => Kronike [slug] => kronike [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 26 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 1098 [filter] => raw [cat_ID] => 26 [category_count] => 1098 [category_description] => [cat_name] => Kronike [category_nicename] => kronike [category_parent] => 0 ) )
 • Kronike
 • Trafik droge me mushka, sekuestrohen 105 kg kanabis

  105 kg kanabis është sekuestruar nga Departamenti i Antidrogës së Igumenicës në vendin e quajtur.

  Ndëshkime shembullore! Ja sa vite burg kërkon Prokuroria e Katanias për Moisi Habilajn
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 26 [name] => Kronike [slug] => kronike [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 26 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 1098 [filter] => raw [cat_ID] => 26 [category_count] => 1098 [category_description] => [cat_name] => Kronike [category_nicename] => kronike [category_parent] => 0 ) )
 • Kronike
 • Ndëshkime shembullore! Ja sa vite burg kërkon Prokuroria e Katanias për Moisi Habilajn

  Prokuroria e Katanias ka dhënë pretencën e saj në përfundim të hetimeve për bandën e.

  32 të rrezikshmit e Elbasanit, të cilët nuk po kapen nga policia (Emrat-Fotot)
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 26 [name] => Kronike [slug] => kronike [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 26 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 1098 [filter] => raw [cat_ID] => 26 [category_count] => 1098 [category_description] => [cat_name] => Kronike [category_nicename] => kronike [category_parent] => 0 ) )
 • Kronike
 • 32 të rrezikshmit e Elbasanit, të cilët nuk po kapen nga policia (Emrat-Fotot)

    Policia e Elbasanit ka publikuar emrat dhe fotot e 32 të fortëve të Qarkut.

  Aksident i rëndë në Elbasan, makinat përplasen 'kokë më kokë', dy persona të plagosur
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 26 [name] => Kronike [slug] => kronike [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 26 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 1098 [filter] => raw [cat_ID] => 26 [category_count] => 1098 [category_description] => [cat_name] => Kronike [category_nicename] => kronike [category_parent] => 0 ) )
 • Kronike
 • Aksident i rëndë në Elbasan, makinat përplasen ‘kokë më kokë’, dy persona të plagosur

  Një aksident i rëndë është shënuar pasditën e sotme në aksin e rrugës kombëtare Elbasan.

  Historia dramatike e çiftit/ Vdes në burg njerku 'mostër', përdhunoi vajzën e gruas që 6- vjeçe (Foto)
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 26 [name] => Kronike [slug] => kronike [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 26 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 1098 [filter] => raw [cat_ID] => 26 [category_count] => 1098 [category_description] => [cat_name] => Kronike [category_nicename] => kronike [category_parent] => 0 ) )
 • Kronike
 • Historia dramatike e çiftit/ Vdes në burg njerku ‘mostër’, përdhunoi vajzën e gruas që 6- vjeçe (Foto)

  Identifikohet i dënuari nga Fieri që ka ndërruar jetë në burgun e Peqinit.   Ai.

  Bularat/ I përfshirë në vrasje, Antiterrori prangos kreun e OMONIA-s dhe 5 persona
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 26 [name] => Kronike [slug] => kronike [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 26 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 1098 [filter] => raw [cat_ID] => 26 [category_count] => 1098 [category_description] => [cat_name] => Kronike [category_nicename] => kronike [category_parent] => 0 ) )
 • Kronike
 • Bularat/ I përfshirë në vrasje, Antiterrori prangos kreun e OMONIA-s dhe 5 persona

  Antiterrori ka arrestuar kreun e OMONIA-s të Himarës dhe 5 persona të tjerë. Mësohet se.

  WhatsApp Denonco tek Pamfleti