Video/ Edi Rama dhe Mirela Kumbaro shpërfytyrojnë Hymni Kombëtar, reagon ashpër kompozitori i njohur
Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 17 [name] => Kulture [slug] => kulture [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 17 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 56 [filter] => raw [cat_ID] => 17 [category_count] => 56 [category_description] => [cat_name] => Kulture [category_nicename] => kulture [category_parent] => 0 ) )
 • Kulture
 • Video/ Edi Rama dhe Mirela Kumbaro shpërfytyrojnë Hymni Kombëtar, reagon ashpër kompozitori i njohur

  Kryeministri Edi Rama dhe ministrja e Kulturës, Mirela Kumbaro, pak orë pas rekomandimit të Komisionit.

  'Zhduku' një person, magjistari David Copperfield përballet me gjykatën!
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 17 [name] => Kulture [slug] => kulture [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 17 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 56 [filter] => raw [cat_ID] => 17 [category_count] => 56 [category_description] => [cat_name] => Kulture [category_nicename] => kulture [category_parent] => 0 ) [1] => WP_Term Object ( [term_id] => 14 [name] => Showbiz [slug] => showbiz [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 14 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 718 [filter] => raw [cat_ID] => 14 [category_count] => 718 [category_description] => [cat_name] => Showbiz [category_nicename] => showbiz [category_parent] => 0 ) )
 • Kulture
 • Showbiz
 • ‘Zhduku’ një person, magjistari David Copperfield përballet me gjykatën!

  Iluzionisti i famshëm është përfshirë në një proçes hetimi në lidhje me akuzën, se ka.

  Video/ Vajza bllokohet nga emocionet gjatë këngës, reagimi epik i mamasë bëhet viral!
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 17 [name] => Kulture [slug] => kulture [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 17 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 56 [filter] => raw [cat_ID] => 17 [category_count] => 56 [category_description] => [cat_name] => Kulture [category_nicename] => kulture [category_parent] => 0 ) [1] => WP_Term Object ( [term_id] => 15 [name] => Lifestyle [slug] => lifestyle [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 15 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 329 [filter] => raw [cat_ID] => 15 [category_count] => 329 [category_description] => [cat_name] => Lifestyle [category_nicename] => lifestyle [category_parent] => 0 ) )
 • Kulture
 • Lifestyle
 • Video/ Vajza bllokohet nga emocionet gjatë këngës, reagimi epik i mamasë bëhet viral!

  Mamatë janë gjithmonë aty kur kemi nevojë për to, dhe ky është rasti tipik ku.

  Foto/ J-Lo në listën e 100 personave më me influencë në botë sipas revistës "TIME"!
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 17 [name] => Kulture [slug] => kulture [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 17 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 56 [filter] => raw [cat_ID] => 17 [category_count] => 56 [category_description] => [cat_name] => Kulture [category_nicename] => kulture [category_parent] => 0 ) [1] => WP_Term Object ( [term_id] => 14 [name] => Showbiz [slug] => showbiz [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 14 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 718 [filter] => raw [cat_ID] => 14 [category_count] => 718 [category_description] => [cat_name] => Showbiz [category_nicename] => showbiz [category_parent] => 0 ) )
 • Kulture
 • Showbiz
 • Foto/ J-Lo në listën e 100 personave më me influencë në botë sipas revistës “TIME”!

  Jennifer Lopez, 48 vjeç, është caktuar si një nga 100 njerëzit më me ndikim së.

  I kemi ngrënë gjithë jetën në mënyrën e gabuar! Eksperti shpjegon si duhen shijuar midhjet!
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 17 [name] => Kulture [slug] => kulture [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 17 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 56 [filter] => raw [cat_ID] => 17 [category_count] => 56 [category_description] => [cat_name] => Kulture [category_nicename] => kulture [category_parent] => 0 ) [1] => WP_Term Object ( [term_id] => 15 [name] => Lifestyle [slug] => lifestyle [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 15 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 329 [filter] => raw [cat_ID] => 15 [category_count] => 329 [category_description] => [cat_name] => Lifestyle [category_nicename] => lifestyle [category_parent] => 0 ) )
 • Kulture
 • Lifestyle
 • I kemi ngrënë gjithë jetën në mënyrën e gabuar! Eksperti shpjegon si duhen shijuar midhjet!

  Midhjet janë një ushqim i mirë dhe i shëndetshëm dhe tani është më e lehtë.

  Festivali i Kanës rehabiliton regjizorin me prirje naziste të deklaruara!
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 17 [name] => Kulture [slug] => kulture [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 17 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 56 [filter] => raw [cat_ID] => 17 [category_count] => 56 [category_description] => [cat_name] => Kulture [category_nicename] => kulture [category_parent] => 0 ) [1] => WP_Term Object ( [term_id] => 1263 [name] => Sociale [slug] => sociale [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 1263 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 19 [filter] => raw [cat_ID] => 1263 [category_count] => 19 [category_description] => [cat_name] => Sociale [category_nicename] => sociale [category_parent] => 0 ) )
 • Kulture
 • Sociale
 • Festivali i Kanës rehabiliton regjizorin me prirje naziste të deklaruara!

  Pierre Lescure dhe këshilli i administrimit të Festivalit, e kanë pranuar përsëri regjisorin danez, i.

  Kjo foto është kthyer në simbolin e degradimit të mjedisit në Danimarkë!
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 17 [name] => Kulture [slug] => kulture [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 17 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 56 [filter] => raw [cat_ID] => 17 [category_count] => 56 [category_description] => [cat_name] => Kulture [category_nicename] => kulture [category_parent] => 0 ) )
 • Kulture
 • Kjo foto është kthyer në simbolin e degradimit të mjedisit në Danimarkë!

  Mjelmat në liqenet e Kopenhagës janë të detyruara të çelin vezët e tyre në fole.

  Foto/ Pas 25 vitesh dalin në ankand sendet personale të Audrey Hepburn!
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 17 [name] => Kulture [slug] => kulture [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 17 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 56 [filter] => raw [cat_ID] => 17 [category_count] => 56 [category_description] => [cat_name] => Kulture [category_nicename] => kulture [category_parent] => 0 ) [1] => WP_Term Object ( [term_id] => 14 [name] => Showbiz [slug] => showbiz [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 14 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 718 [filter] => raw [cat_ID] => 14 [category_count] => 718 [category_description] => [cat_name] => Showbiz [category_nicename] => showbiz [category_parent] => 0 ) )
 • Kulture
 • Showbiz
 • Foto/ Pas 25 vitesh dalin në ankand sendet personale të Audrey Hepburn!

  Sendet personale të Audrey Hepburn, duke përfshirë këpucë baleti dhe një palë vathë, pritet të.

  Të gjithë sytë nga qielli këtë fundjavë! Ja spektakli që nuk duhet humbur:
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 17 [name] => Kulture [slug] => kulture [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 17 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 56 [filter] => raw [cat_ID] => 17 [category_count] => 56 [category_description] => [cat_name] => Kulture [category_nicename] => kulture [category_parent] => 0 ) [1] => WP_Term Object ( [term_id] => 1115 [name] => Shkence [slug] => shkence [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 1115 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 47 [filter] => raw [cat_ID] => 1115 [category_count] => 47 [category_description] => [cat_name] => Shkence [category_nicename] => shkence [category_parent] => 0 ) )
 • Kulture
 • Shkence
 • Të gjithë sytë nga qielli këtë fundjavë! Ja spektakli që nuk duhet humbur:

  Kjo është java e yjeve që bien, ku piku më i madh mendohet për të.

  Edhe aktorja lezbike në jurinë 'femërore' të "Festivalit të filmit në Kanë"!
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 17 [name] => Kulture [slug] => kulture [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 17 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 56 [filter] => raw [cat_ID] => 17 [category_count] => 56 [category_description] => [cat_name] => Kulture [category_nicename] => kulture [category_parent] => 0 ) [1] => WP_Term Object ( [term_id] => 14 [name] => Showbiz [slug] => showbiz [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 14 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 718 [filter] => raw [cat_ID] => 14 [category_count] => 718 [category_description] => [cat_name] => Showbiz [category_nicename] => showbiz [category_parent] => 0 ) )
 • Kulture
 • Showbiz
 • Edhe aktorja lezbike në jurinë ‘femërore’ të “Festivalit të filmit në Kanë”!

  Janë shpallur anëtarët e jurisë së Festivalit të 71-të që do mbahet në Kanë më.