Paloka: Edi Rama dhe Arta Marku duhet të ishin në burg
Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 3 [name] => Politike [slug] => politike [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 3 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 3904 [filter] => raw [cat_ID] => 3 [category_count] => 3904 [category_description] => [cat_name] => Politike [category_nicename] => politike [category_parent] => 0 ) )
 • Politike
 • Paloka: Edi Rama dhe Arta Marku duhet të ishin në burg

  Nënkryetari i Partisë Demokratike Edi Paloka në një postimn në ‘Facebook’ thotë se kryeministri dhe.

  PD nuk i ndahet Ballës: Jep përgjigje për 57 udhëtimet me trafikantët
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 3 [name] => Politike [slug] => politike [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 3 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 3904 [filter] => raw [cat_ID] => 3 [category_count] => 3904 [category_description] => [cat_name] => Politike [category_nicename] => politike [category_parent] => 0 ) )
 • Politike
 • PD nuk i ndahet Ballës: Jep përgjigje për 57 udhëtimet me trafikantët

  Partia Demokratike i është rikthyer sërish sot debatit në mbledhjen e Parlamentit Europian në Bruksel..

  Taulant Balla padit te Krimet e Rënda Lulzim Bashën, Ervin Salianjin dhe Florenc Hoxhën
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 3 [name] => Politike [slug] => politike [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 3 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 3904 [filter] => raw [cat_ID] => 3 [category_count] => 3904 [category_description] => [cat_name] => Politike [category_nicename] => politike [category_parent] => 0 ) )
 • Politike
 • Taulant Balla padit te Krimet e Rënda Lulzim Bashën, Ervin Salianjin dhe Florenc Hoxhën

  Kreu i grupit parlamentar të PS-së Taulant Balla ka paditur sot në Prokurorinë e Krimeve.

  ‘Lajthit’ PD e Bashës, kërcënon me vdekje Edi Ramën: Do ta pushkatojmë si Çausheskun!
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 12 [name] => Kryesore [slug] => kryesore [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 12 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 2766 [filter] => raw [cat_ID] => 12 [category_count] => 2766 [category_description] => [cat_name] => Kryesore [category_nicename] => kryesore [category_parent] => 0 ) [1] => WP_Term Object ( [term_id] => 3 [name] => Politike [slug] => politike [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 3 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 3904 [filter] => raw [cat_ID] => 3 [category_count] => 3904 [category_description] => [cat_name] => Politike [category_nicename] => politike [category_parent] => 0 ) )
 • Kryesore
 • Politike
 • ‘Lajthit’ PD e Bashës, kërcënon me vdekje Edi Ramën: Do ta pushkatojmë si Çausheskun!

  Sulmi më i fundi që vjen nga kampi i PD tejkalon çdo parashikim, teksa eksponentë.

  “Terrorizmi”/ Xhafaj takon zyrtarin e DASH: Kontributi i SHBA vendimtar, do rrisim sigurinë
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 3 [name] => Politike [slug] => politike [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 3 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 3904 [filter] => raw [cat_ID] => 3 [category_count] => 3904 [category_description] => [cat_name] => Politike [category_nicename] => politike [category_parent] => 0 ) )
 • Politike
 • “Terrorizmi”/ Xhafaj takon zyrtarin e DASH: Kontributi i SHBA vendimtar, do rrisim sigurinë

  Interior Minister Fatmir Xhafaj received today the Special Ambassador and Counter Terrorism Coordinator at the.

  'Bastet vdiqën Sali', Rama përgjigje të ashpër Berishës: Je peng i një politike të dëshpëruar e shterpësie të ububushme
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 3 [name] => Politike [slug] => politike [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 3 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 3904 [filter] => raw [cat_ID] => 3 [category_count] => 3904 [category_description] => [cat_name] => Politike [category_nicename] => politike [category_parent] => 0 ) )
 • Politike
 • ‘Bastet vdiqën Sali’, Rama përgjigje të ashpër Berishës: Je peng i një politike të dëshpëruar e shterpësie të ububushme

  Kryeministri Edi Rama i është përgjakur ish-kryeministrit Sali Berisha, pas akuzave të forta të këtij.

  Kush janë deputetët biznesmenë shqiptarë pronarë të llotove? Vjen deklarata bombastike nga ligjvënësi shqiptar: Janë njerëz me precedentë të rëndë
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 3 [name] => Politike [slug] => politike [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 3 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 3904 [filter] => raw [cat_ID] => 3 [category_count] => 3904 [category_description] => [cat_name] => Politike [category_nicename] => politike [category_parent] => 0 ) )
 • Politike
 • Kush janë deputetët biznesmenë shqiptarë pronarë të llotove? Vjen deklarata bombastike nga ligjvënësi shqiptar: Janë njerëz me precedentë të rëndë

  Deputeti i Partisë Socialiste, Erjon Braçe, ka bërë një deklaratë të fortë, teksa është shprehur.

  'Kërcënohem çdo ditë nga biznesmenët'! Braçe zbulon sekretin e madh: Marr çdo ditë 25 mesazhe të neveritshme
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 3 [name] => Politike [slug] => politike [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 3 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 3904 [filter] => raw [cat_ID] => 3 [category_count] => 3904 [category_description] => [cat_name] => Politike [category_nicename] => politike [category_parent] => 0 ) )
 • Politike
 • ‘Kërcënohem çdo ditë nga biznesmenët’! Braçe zbulon sekretin e madh: Marr çdo ditë 25 mesazhe të neveritshme

  Mbyllja e lojërave të fatit nga qeveria para fundit të këtij viti është kthyer në.

  Ngjela i plas të vërtetën në sy Ramës e gjithë politikanëve: Mos u lodhni kot, do t'iu hetojë SPAK e BKH
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 3 [name] => Politike [slug] => politike [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 3 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 3904 [filter] => raw [cat_ID] => 3 [category_count] => 3904 [category_description] => [cat_name] => Politike [category_nicename] => politike [category_parent] => 0 ) )
 • Politike
 • Ngjela i plas të vërtetën në sy Ramës e gjithë politikanëve: Mos u lodhni kot, do t’iu hetojë SPAK e BKH

  Avokati i njohur, Spartak Ngjela, ka komentuar propozimin e fundit të kryeministrit Edi Rama për.

  Marku e Prela vënë në rresht 'bandën' politike, kampi opozitar në alarm, Basha, Kryemadhi dhe Berisha nisin luftën e frikshme
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 3 [name] => Politike [slug] => politike [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 3 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 3904 [filter] => raw [cat_ID] => 3 [category_count] => 3904 [category_description] => [cat_name] => Politike [category_nicename] => politike [category_parent] => 0 ) )
 • Politike
 • Marku e Prela vënë në rresht ‘bandën’ politike, kampi opozitar në alarm, Basha, Kryemadhi dhe Berisha nisin luftën e frikshme

  Opozita shqiptare është pushtuar nga paniku, për shkak të lëvizjeve të fundit të prokurorisë. Krimet.

  error: Ndalohet ribotimi i artikullit! E drejta e autorit pamfleti.net.