Mamuthi Dhori Kule bën 11 punë shteti përnjëherë, profesor i doktoreshës së korrupsionit Monika Kryemadhi
Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 12 [name] => Kryesore [slug] => kryesore [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 12 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 3586 [filter] => raw [cat_ID] => 12 [category_count] => 3586 [category_description] => [cat_name] => Kryesore [category_nicename] => kryesore [category_parent] => 0 ) [1] => WP_Term Object ( [term_id] => 3 [name] => Politike [slug] => politike [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 3 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 4918 [filter] => raw [cat_ID] => 3 [category_count] => 4918 [category_description] => [cat_name] => Politike [category_nicename] => politike [category_parent] => 0 ) )
 • Kryesore
 • Politike
 • Mamuthi Dhori Kule bën 11 punë shteti përnjëherë, profesor i doktoreshës së korrupsionit Monika Kryemadhi

  Shumë të rinj që mbarojnë arsimin e lartë enden të papunë ndërsa mamuthi bën 11.

  Vila vetëm për fundjavë e Metës me vlerë 5 milionë euro në Lalz ka 11 WC, Monika do pushtet përmes studentëve konviktorë me banjo të përbashkët
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 12 [name] => Kryesore [slug] => kryesore [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 12 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 3586 [filter] => raw [cat_ID] => 12 [category_count] => 3586 [category_description] => [cat_name] => Kryesore [category_nicename] => kryesore [category_parent] => 0 ) [1] => WP_Term Object ( [term_id] => 3 [name] => Politike [slug] => politike [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 3 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 4918 [filter] => raw [cat_ID] => 3 [category_count] => 4918 [category_description] => [cat_name] => Politike [category_nicename] => politike [category_parent] => 0 ) )
 • Kryesore
 • Politike
 • Vila vetëm për fundjavë e Metës me vlerë 5 milionë euro në Lalz ka 11 WC, Monika do pushtet përmes studentëve konviktorë me banjo të përbashkët

   Studentët kanë interesa krejtësisht të kundërta me Monika Kryemadhin, LSI-në dhe militantët e saj të.

  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 12 [name] => Kryesore [slug] => kryesore [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 12 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 3586 [filter] => raw [cat_ID] => 12 [category_count] => 3586 [category_description] => [cat_name] => Kryesore [category_nicename] => kryesore [category_parent] => 0 ) [1] => WP_Term Object ( [term_id] => 3 [name] => Politike [slug] => politike [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 3 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 4918 [filter] => raw [cat_ID] => 3 [category_count] => 4918 [category_description] => [cat_name] => Politike [category_nicename] => politike [category_parent] => 0 ) )
 • Kryesore
 • Politike
 • “Karta e Studentit” është LIGJ, në 20 vite mashtrime nga Berisha, Rama, Basha, Veliaj, Kryemadhi dhe rektorët Kule, Rrokaj, Koni

  Qeveria dhe rektoratët, për tarifat, mungesat, notën mesatare, gjobat e krediteve, diplomat, masterat e shumë.

  Hajuni bukën dhe i pështyni, solidariteti i shtirur nuk i shpëton nga gjynahet!
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 2 [name] => Aktualitet [slug] => aktualitet [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 2 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 9739 [filter] => raw [cat_ID] => 2 [category_count] => 9739 [category_description] => [cat_name] => Aktualitet [category_nicename] => aktualitet [category_parent] => 0 ) [1] => WP_Term Object ( [term_id] => 3 [name] => Politike [slug] => politike [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 3 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 4918 [filter] => raw [cat_ID] => 3 [category_count] => 4918 [category_description] => [cat_name] => Politike [category_nicename] => politike [category_parent] => 0 ) )
 • Aktualitet
 • Politike
 • Hajuni bukën dhe i pështyni, solidariteti i shtirur nuk i shpëton nga gjynahet!

  “Po hëngre pulën e tjetrit, lidh tënden për këmbe” , thotë një shprehje jona. E.

  Rama ripërsërit ftesat, studentët refuzojnë
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 3 [name] => Politike [slug] => politike [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 3 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 4918 [filter] => raw [cat_ID] => 3 [category_count] => 4918 [category_description] => [cat_name] => Politike [category_nicename] => politike [category_parent] => 0 ) )
 • Politike
 • Rama ripërsërit ftesat, studentët refuzojnë

  Kryeministri Edi Rama ka reaguar pak çaste më parë lidhur me protestën e studentëve duke.

  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 12 [name] => Kryesore [slug] => kryesore [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 12 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 3586 [filter] => raw [cat_ID] => 12 [category_count] => 3586 [category_description] => [cat_name] => Kryesore [category_nicename] => kryesore [category_parent] => 0 ) [1] => WP_Term Object ( [term_id] => 3 [name] => Politike [slug] => politike [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 3 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 4918 [filter] => raw [cat_ID] => 3 [category_count] => 4918 [category_description] => [cat_name] => Politike [category_nicename] => politike [category_parent] => 0 ) )
 • Kryesore
 • Politike
 • Monika i ‘bën naftën’ Bashës, nesër krisja më e madhe opozitare

  E tmerruar nga djegia e mandatit dhe humbja e rrogës si deputete, Kryemadhi ka vendosur.

  Patozi i përvishet keq Ramës: Ke filluar të çmendesh, po fundosesh!
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 3 [name] => Politike [slug] => politike [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 3 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 4918 [filter] => raw [cat_ID] => 3 [category_count] => 4918 [category_description] => [cat_name] => Politike [category_nicename] => politike [category_parent] => 0 ) )
 • Politike
 • Patozi i përvishet keq Ramës: Ke filluar të çmendesh, po fundosesh!

  Ish-deputeti demokrat, Astrit Patozi, ka shpërthyer me tone të ashpra ndaj kryeministrit Edi Rama, duke.

  Shpërblimi i Ramës për pensionistët, reagon Grida Duma: Paketa e turpit, të moshuarit në lëmoshë për jetën
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 3 [name] => Politike [slug] => politike [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 3 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 4918 [filter] => raw [cat_ID] => 3 [category_count] => 4918 [category_description] => [cat_name] => Politike [category_nicename] => politike [category_parent] => 0 ) )
 • Politike
 • Shpërblimi i Ramës për pensionistët, reagon Grida Duma: Paketa e turpit, të moshuarit në lëmoshë për jetën

  Pak minuta më parë kryeministri Edi Rama gjatë mbledhjes së qeverisë vendosi se do të.

  Mbaron mbledhja e qeverisë, Rama merr dy vendime të rëndësishme për fundvitin
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 3 [name] => Politike [slug] => politike [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 3 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 4918 [filter] => raw [cat_ID] => 3 [category_count] => 4918 [category_description] => [cat_name] => Politike [category_nicename] => politike [category_parent] => 0 ) )
 • Politike
 • Mbaron mbledhja e qeverisë, Rama merr dy vendime të rëndësishme për fundvitin

  Kabineti qeveritar është mbledhur edhe këtë të mërkurë, ndonëse para selisë së kryeministrisë vijon protesta.

  ‘Dorëheqje pa kthim’! Vajza e Azem Hajdarit trondit Berishën e Bashës: Kush më detyroi të lë mandatin, vendi në udhëkryq të madh!
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 3 [name] => Politike [slug] => politike [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 3 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 4918 [filter] => raw [cat_ID] => 3 [category_count] => 4918 [category_description] => [cat_name] => Politike [category_nicename] => politike [category_parent] => 0 ) )
 • Politike
 • ‘Dorëheqje pa kthim’! Vajza e Azem Hajdarit trondit Berishën e Bashën: Kush më detyroi të lë mandatin, vendi në udhëkryq të madh!

  Vajza e Azem Hajdarit, Rudina Hajdari, ka tronditu sërish selinë e SHQUP-it, teksa shprehet e bindur.

  WhatsApp Denonco tek Pamfleti