Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 871 [name] => Receta e Dites [slug] => receta-e-dites [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 871 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 25 [filter] => raw [cat_ID] => 871 [category_count] => 25 [category_description] => [cat_name] => Receta e Dites [category_nicename] => receta-e-dites [category_parent] => 0 ) )
 • Receta e Dites
 • Nuk ka të krahasuar me asnjë antiobiotik, receta e “bekuar nga Zoti”: Supa me hudhër që lufton ftohjen, viruset dhe sëmundjet e dimrit!

  Harrojeni gripin dhe vaksinat e tij. Një supë e bazuar në më shumë se 50.

  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 871 [name] => Receta e Dites [slug] => receta-e-dites [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 871 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 25 [filter] => raw [cat_ID] => 871 [category_count] => 25 [category_description] => [cat_name] => Receta e Dites [category_nicename] => receta-e-dites [category_parent] => 0 ) )
 • Receta e Dites
 • Receta perfekte e këtij dimri! Kjo supë nuk do ju lërë të prekeni nga asnjë sëmundje, do ju mbushë me shëndet dhe nuk do ju lërë të shtoni asnjë kilogram

  Supa e përgatitur me lëng turshish është kombinimi më perfekt për shijen por edhe shëndetin.

  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 871 [name] => Receta e Dites [slug] => receta-e-dites [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 871 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 25 [filter] => raw [cat_ID] => 871 [category_count] => 25 [category_description] => [cat_name] => Receta e Dites [category_nicename] => receta-e-dites [category_parent] => 0 ) )
 • Receta e Dites
 • Kjo supë i nxjerr antibiotikët “jashtë loje”, ja receta që “u vodh” nga një mjek!

  Një supë më e fortë se antibiotikët Nëse doni lehtësim nga gripi, infeksionet, dhimbjet e.

  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 871 [name] => Receta e Dites [slug] => receta-e-dites [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 871 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 25 [filter] => raw [cat_ID] => 871 [category_count] => 25 [category_description] => [cat_name] => Receta e Dites [category_nicename] => receta-e-dites [category_parent] => 0 ) )
 • Receta e Dites
 • Ju mban të ngopur gjithë ditën, heq oreksin dhe ju do jeni më të shëndetshëm se kurrë! Humbisni kile pafund me supën me presh

  Keni vendosur të mbani regjim, por ndieheni gjithmonë të uritur? Mos u shqetësoni, se nuk.

  Si ta bëni biftekun më të butë? Ja një truk të thjeshtë
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 871 [name] => Receta e Dites [slug] => receta-e-dites [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 871 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 25 [filter] => raw [cat_ID] => 871 [category_count] => 25 [category_description] => [cat_name] => Receta e Dites [category_nicename] => receta-e-dites [category_parent] => 0 ) )
 • Receta e Dites
 • Si ta bëni biftekun më të butë? Ja një truk të thjeshtë

  Të ngrini dhe të shkrini biftekun përpara se ta gatuani atë, është mënyra më e.

  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 871 [name] => Receta e Dites [slug] => receta-e-dites [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 871 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 25 [filter] => raw [cat_ID] => 871 [category_count] => 25 [category_description] => [cat_name] => Receta e Dites [category_nicename] => receta-e-dites [category_parent] => 0 ) )
 • Receta e Dites
 • Receta e ditës: Perime të pjekura me kos e hudhra

  Një pjatë e shijshme, fantastike e pasur me vlera ushqyese dhe ideale për të shoqëruar.

  Po mendoni çfarë do gatuani për drekë? Ja një recetë e thjeshtë dhe shpejtë
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 871 [name] => Receta e Dites [slug] => receta-e-dites [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 871 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 25 [filter] => raw [cat_ID] => 871 [category_count] => 25 [category_description] => [cat_name] => Receta e Dites [category_nicename] => receta-e-dites [category_parent] => 0 ) )
 • Receta e Dites
 • Po mendoni çfarë do gatuani për drekë? Ja një recetë e thjeshtë dhe shpejtë

  Kombinimi ideal i mishit të pulës me perime të tilla si patate, karota apo qepë..

  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 871 [name] => Receta e Dites [slug] => receta-e-dites [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 871 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 25 [filter] => raw [cat_ID] => 871 [category_count] => 25 [category_description] => [cat_name] => Receta e Dites [category_nicename] => receta-e-dites [category_parent] => 0 ) )
 • Receta e Dites
 • Gati darka, përgatisni tani recetën që do ju bëjë të lëpini gishtat, tavë me kunguj dhe patate!

  Mmm! Kungujt janë një ndër perimet më të shëndetshme të stinës të pasur me vitaminë.

  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 871 [name] => Receta e Dites [slug] => receta-e-dites [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 871 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 25 [filter] => raw [cat_ID] => 871 [category_count] => 25 [category_description] => [cat_name] => Receta e Dites [category_nicename] => receta-e-dites [category_parent] => 0 ) )
 • Receta e Dites
 • Vetëm shtojini këtë përbërës sallatës më të zakonshme të të gjithë shqiptarëve dhe do keni në tryezë pjatën më të shijshme

  Sallata e thjeshtë e fshatit që bëni çdo herë, ka një sekret per nje shije.

  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 871 [name] => Receta e Dites [slug] => receta-e-dites [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 871 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 25 [filter] => raw [cat_ID] => 871 [category_count] => 25 [category_description] => [cat_name] => Receta e Dites [category_nicename] => receta-e-dites [category_parent] => 0 ) [1] => WP_Term Object ( [term_id] => 20 [name] => Shendeti [slug] => shendeti [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 20 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 2223 [filter] => raw [cat_ID] => 20 [category_count] => 2223 [category_description] => [cat_name] => Shendeti [category_nicename] => shendeti [category_parent] => 0 ) )
 • Receta e Dites
 • Shendeti
 • Kardiologu më i mirë në botë jep recetën e bukës të vetme që duhet të hanë të gjithë

  Dhe aspak nuk na çudit që kjo bukë nuk përmban fare drithëra. Steven Gundry, nga.

  error: Ndalohet ribotimi i artikullit! E drejta e autorit pamfleti.net.
  WhatsApp Denonco tek Pamfleti