Vëllai i reperit të njohur ofendime të rënda dhe "ftesë" për sherr Feros
Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 15 [name] => Lifestyle [slug] => lifestyle [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 15 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 3143 [filter] => raw [cat_ID] => 15 [category_count] => 3143 [category_description] => [cat_name] => Lifestyle [category_nicename] => lifestyle [category_parent] => 0 ) [1] => WP_Term Object ( [term_id] => 14 [name] => Showbiz [slug] => showbiz [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 14 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 8848 [filter] => raw [cat_ID] => 14 [category_count] => 8848 [category_description] => [cat_name] => Showbiz [category_nicename] => showbiz [category_parent] => 0 ) )
 • Lifestyle
 • Showbiz
 • Vëllai i reperit të njohur ofendime të rënda dhe “ftesë” për sherr Feros

  Përplasjet mes reperëve shqiptarë nuk kanë të ndalur. Kësaj radhe, protagonist është bërë Unikatili, ndonëse.

  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 14 [name] => Showbiz [slug] => showbiz [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 14 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 8848 [filter] => raw [cat_ID] => 14 [category_count] => 8848 [category_description] => [cat_name] => Showbiz [category_nicename] => showbiz [category_parent] => 0 ) )
 • Showbiz
 • Askush nuk i vuri re flokët e hallakatura në foton me bikini të Luana Vjollcës

  Nga dëbora e pistat e skisë së Austrisë, Luana Vjollca udhëtoi për në Maldive aty.

  Për shkak të komplikacioneve të shtazënisë, aktorja e njohur detyrohet të anulojë turneun
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 15 [name] => Lifestyle [slug] => lifestyle [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 15 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 3143 [filter] => raw [cat_ID] => 15 [category_count] => 3143 [category_description] => [cat_name] => Lifestyle [category_nicename] => lifestyle [category_parent] => 0 ) [1] => WP_Term Object ( [term_id] => 14 [name] => Showbiz [slug] => showbiz [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 14 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 8848 [filter] => raw [cat_ID] => 14 [category_count] => 8848 [category_description] => [cat_name] => Showbiz [category_nicename] => showbiz [category_parent] => 0 ) )
 • Lifestyle
 • Showbiz
 • Për shkak të komplikacioneve të shtazënisë, aktorja e njohur detyrohet të anulojë turneun

  Aktorja dhe humoristja e njohur, Amy Schumer ka anuluar turneun e saj botëror. Aktorja e.

  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 14 [name] => Showbiz [slug] => showbiz [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 14 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 8848 [filter] => raw [cat_ID] => 14 [category_count] => 8848 [category_description] => [cat_name] => Showbiz [category_nicename] => showbiz [category_parent] => 0 ) )
 • Showbiz
 • Ankth dhe frikë përsa i përket konkurencës së shikueshmërisë! Çfarë i tha vetes këngëtarja

  Këtë të shtunë, e ftuara e Aulona Mustës dhe Fatma Haxhialiut në “Thumb” ka qenë.

  Moderatorja flet për herë të parë për "puçet" në televizion
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 14 [name] => Showbiz [slug] => showbiz [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 14 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 8848 [filter] => raw [cat_ID] => 14 [category_count] => 8848 [category_description] => [cat_name] => Showbiz [category_nicename] => showbiz [category_parent] => 0 ) )
 • Showbiz
 • Moderatorja flet për herë të parë për “puçet” në televizion

  Einxhel Shkira mbetet një nga moderatoret më të komentuara në media e rrjete sociale si.

  Angelina Jolie shfaqet rrugëve të New York-ut si një mama e dedikuar
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 15 [name] => Lifestyle [slug] => lifestyle [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 15 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 3143 [filter] => raw [cat_ID] => 15 [category_count] => 3143 [category_description] => [cat_name] => Lifestyle [category_nicename] => lifestyle [category_parent] => 0 ) [1] => WP_Term Object ( [term_id] => 14 [name] => Showbiz [slug] => showbiz [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 14 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 8848 [filter] => raw [cat_ID] => 14 [category_count] => 8848 [category_description] => [cat_name] => Showbiz [category_nicename] => showbiz [category_parent] => 0 ) )
 • Lifestyle
 • Showbiz
 • Angelina Jolie shfaqet rrugëve të New York-ut si një mama e dedikuar

  Angelina Joli dhe fëmijët e saj po shijojnë ditët e dimrit në qytetin e New.

  Vetëdorëzohet në polici reperi! Abuzim seksual me të paktën 4 të mitur
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 14 [name] => Showbiz [slug] => showbiz [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 14 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 8848 [filter] => raw [cat_ID] => 14 [category_count] => 8848 [category_description] => [cat_name] => Showbiz [category_nicename] => showbiz [category_parent] => 0 ) [1] => WP_Term Object ( [term_id] => 1263 [name] => Sociale [slug] => sociale [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 1263 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 494 [filter] => raw [cat_ID] => 1263 [category_count] => 494 [category_description] => [cat_name] => Sociale [category_nicename] => sociale [category_parent] => 0 ) )
 • Showbiz
 • Sociale
 • Vetëdorëzohet në polici reperi! Abuzim seksual me të paktën 4 të mitur

  Skandalet seksuale po marrin jehonë të madhe çdo ditë duke përfshirë emra artistësh të mëdhenj.

  Aktori i njohur i humorit na prezanton me pjestarin më të ëmbël të familjes
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 14 [name] => Showbiz [slug] => showbiz [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 14 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 8848 [filter] => raw [cat_ID] => 14 [category_count] => 8848 [category_description] => [cat_name] => Showbiz [category_nicename] => showbiz [category_parent] => 0 ) )
 • Showbiz
 • Aktori i njohur i humorit na prezanton me pjestarin më të ëmbël të familjes

  Visjan Ukcenaj ka zgjedhur një mënyrë të thjeshtë dhe të bukur për t’ju uruar një.

  Vetëm mua do të më ndjekësh në Instagram! "Gruaja ja bën 8 me 2 kryeministrit të Kosovës"
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 14 [name] => Showbiz [slug] => showbiz [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 14 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 8848 [filter] => raw [cat_ID] => 14 [category_count] => 8848 [category_description] => [cat_name] => Showbiz [category_nicename] => showbiz [category_parent] => 0 ) )
 • Showbiz
 • Vetëm mua do të më ndjekësh në Instagram! “Gruaja ja bën 8 me 2 kryeministrit të Kosovës”

  Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj është mjaft aktiv në rrjetet sociale. Pavarësisht se ai nuk.

  Çfarë e "çmend" David Beckham në dhomën e gjumit? Victoria tregon nga se mund ti vinte sulmi i panikut
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 15 [name] => Lifestyle [slug] => lifestyle [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 15 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 3143 [filter] => raw [cat_ID] => 15 [category_count] => 3143 [category_description] => [cat_name] => Lifestyle [category_nicename] => lifestyle [category_parent] => 0 ) [1] => WP_Term Object ( [term_id] => 14 [name] => Showbiz [slug] => showbiz [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 14 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 8848 [filter] => raw [cat_ID] => 14 [category_count] => 8848 [category_description] => [cat_name] => Showbiz [category_nicename] => showbiz [category_parent] => 0 ) )
 • Lifestyle
 • Showbiz
 • Çfarë e “çmend” David Beckham në dhomën e gjumit? Victoria tregon nga se mund ti vinte sulmi i panikut

  Stilistja e njohur Victoria Beckham ka zbuluar së fundmi disa të pathëna rreth stilit të.

  WhatsApp Denonco tek Pamfleti