Fansi kalon rojet e sigurisë dhe puth këngëtaren e njohur "live", veprimi i saj i habit të gjithë (Video)
Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 25 [name] => Bota [slug] => bota [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 25 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 1684 [filter] => raw [cat_ID] => 25 [category_count] => 1684 [category_description] => [cat_name] => Bota [category_nicename] => bota [category_parent] => 0 ) [1] => WP_Term Object ( [term_id] => 14 [name] => Showbiz [slug] => showbiz [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 14 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 6294 [filter] => raw [cat_ID] => 14 [category_count] => 6294 [category_description] => [cat_name] => Showbiz [category_nicename] => showbiz [category_parent] => 0 ) )
 • Bota
 • Showbiz
 • Fansi kalon rojet e sigurisë dhe puth këngëtaren e njohur “live”, veprimi i saj i habit të gjithë (Video)

  Gjatë koncertit të saj në Mexico City, Shakira pati një vizitë të veçantë nga një.

  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 14 [name] => Showbiz [slug] => showbiz [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 14 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 6294 [filter] => raw [cat_ID] => 14 [category_count] => 6294 [category_description] => [cat_name] => Showbiz [category_nicename] => showbiz [category_parent] => 0 ) )
 • Showbiz
 • Pornostarja e njohur flet për Encën: “Kësaj nuk i han fare”!

  Së fundmi, këngëtarja Enca në bashkëpunim me Don Phenom sollën projektin “Kujt po i han”..

  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 14 [name] => Showbiz [slug] => showbiz [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 14 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 6294 [filter] => raw [cat_ID] => 14 [category_count] => 6294 [category_description] => [cat_name] => Showbiz [category_nicename] => showbiz [category_parent] => 0 ) )
 • Showbiz
 • Rroftë fama e babit! Vajza e këngëtarit shqiptar poston fotot që morën “dhenë” me format e saj totalisht të parezistueshme

  Vajza e Sabianit duket se di mjaft mirë të tërheqë vëmendjen e fansave të saj.

  Skena të joshëse në videoklip, Tuna zbulon pse i preku të pasmet modeles: Më kishte marr malli me u kënaq
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 14 [name] => Showbiz [slug] => showbiz [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 14 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 6294 [filter] => raw [cat_ID] => 14 [category_count] => 6294 [category_description] => [cat_name] => Showbiz [category_nicename] => showbiz [category_parent] => 0 ) )
 • Showbiz
 • Skena joshëse në videoklip, Tuna zbulon pse i preku të pasmet modeles: Më kishte marr malli me u kënaq

  Vetëm pak ditë më parë, këngëtarja Tuna Sejdi publikoi videoklipin e saj më të ri.

  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 14 [name] => Showbiz [slug] => showbiz [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 14 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 6294 [filter] => raw [cat_ID] => 14 [category_count] => 6294 [category_description] => [cat_name] => Showbiz [category_nicename] => showbiz [category_parent] => 0 ) )
 • Showbiz
 • Gafa e rradhës! Donald Trump lë Melanian në mes të shiut, ja kush ia merr mendjen

  Ai mund të dojë që Amerika të jetë e para, por duket se Donald Trump.

  Ish-zëdhënësja e PD del foto duke u puthur me pronaren e Top Channel, fansi kap detajin
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 14 [name] => Showbiz [slug] => showbiz [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 14 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 6294 [filter] => raw [cat_ID] => 14 [category_count] => 6294 [category_description] => [cat_name] => Showbiz [category_nicename] => showbiz [category_parent] => 0 ) )
 • Showbiz
 • Ish-zëdhënësja e PD del foto duke u puthur me pronaren e Top Channel, fansi kap detajin

  Ish-zëdhënësja e Partisë Demokratike, Ori Nebijaj e cila prej kohësh ka braktisur politikën për t’iu.

  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 14 [name] => Showbiz [slug] => showbiz [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 14 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 6294 [filter] => raw [cat_ID] => 14 [category_count] => 6294 [category_description] => [cat_name] => Showbiz [category_nicename] => showbiz [category_parent] => 0 ) )
 • Showbiz
 • Para dy javësh u bë nënë, bashkëshortja e Veliajt publikon foton e parë

  Më 6 tetor kryebashkiaku Erion Veliaj dhe bashkëshortja e tij, Ajola Xoxa, u bënë prindër.

  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 14 [name] => Showbiz [slug] => showbiz [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 14 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 6294 [filter] => raw [cat_ID] => 14 [category_count] => 6294 [category_description] => [cat_name] => Showbiz [category_nicename] => showbiz [category_parent] => 0 ) )
 • Showbiz
 • Dalin pamjet/ Brenda festës madhështore të 50-vjetorit të Dritan Hoxhës

  Ditën e djeshme, themeluesi i Top Medias, Dritan Hoxha, i cili humbi jetën në një.

  Video/ Shoqja e Encës, aktorja e filmave porno ka një përshëndetje për të gjithë shqiptarët
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 14 [name] => Showbiz [slug] => showbiz [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 14 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 6294 [filter] => raw [cat_ID] => 14 [category_count] => 6294 [category_description] => [cat_name] => Showbiz [category_nicename] => showbiz [category_parent] => 0 ) )
 • Showbiz
 • Video/ Shoqja e Encës, aktorja e filmave porno ka një përshëndetje për të gjithë shqiptarët

  Ditën e premte Enca në bashkëpunim me Don Phenom sollën projektin e tyre më të.

  Video/ A e besoni dot ju? Eliona Pitarka tregon se kur e ka dhënë puthjen e parë
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 14 [name] => Showbiz [slug] => showbiz [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 14 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 6294 [filter] => raw [cat_ID] => 14 [category_count] => 6294 [category_description] => [cat_name] => Showbiz [category_nicename] => showbiz [category_parent] => 0 ) )
 • Showbiz
 • Video/ A e besoni dot ju? Eliona Pitarka tregon se kur e ka dhënë puthjen e parë

  Ajo gjithmonë di si të tërheqë vëmendjen e medias dhe të “trondisë” rrjetin me postimet.

  error: Ndalohet ribotimi i artikullit! E drejta e autorit pamfleti.net.