Anceloti i vë kushte federatës italiane, do në staf djalin e tij dhe Andrea Pirlon
Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 9 [name] => Sport [slug] => sport [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 9 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 809 [filter] => raw [cat_ID] => 9 [category_count] => 809 [category_description] => [cat_name] => Sport [category_nicename] => sport [category_parent] => 0 ) )
 • Sport
 • Anceloti i vë kushte federatës italiane, do në staf djalin e tij dhe Andrea Pirlon

  Italia vijon të mos e ketë zgjedhur trajnerin e saj, ndërsa emërimi ka si afat.

  Salah inspiron botën arabe, qindra të rinj imitojnë yllin e ri të futbollit (video)
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 9 [name] => Sport [slug] => sport [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 9 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 809 [filter] => raw [cat_ID] => 9 [category_count] => 809 [category_description] => [cat_name] => Sport [category_nicename] => sport [category_parent] => 0 ) )
 • Sport
 • Salah inspiron botën arabe, qindra të rinj imitojnë yllin e ri të futbollit (video)

  Në Egjipt, konkretisht në Port Said, në Universitetin e shkencave inxhinierike, dhjetëra të rinj, djem.

  Tre gjigandë anglezë kërkojnë Hysajn e Shqipërisë, në verë shkodrani kalon në Premier League
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 9 [name] => Sport [slug] => sport [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 9 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 809 [filter] => raw [cat_ID] => 9 [category_count] => 809 [category_description] => [cat_name] => Sport [category_nicename] => sport [category_parent] => 0 ) )
 • Sport
 • Tre gjigandë anglezë kërkojnë Hysajn e Shqipërisë, në verë shkodrani kalon në Premier League

  Merkato e verës pritet të jetë mjaft e nxehtë për shumë klube europiane. Premier League.

  Bëri lojë magjike në Champions League, Arabia Saudite gati të ndërtojë xhami me emrin e Mohamed Salah
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 9 [name] => Sport [slug] => sport [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 9 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 809 [filter] => raw [cat_ID] => 9 [category_count] => 809 [category_description] => [cat_name] => Sport [category_nicename] => sport [category_parent] => 0 ) )
 • Sport
 • Bëri lojë magjike në Champions League, Arabia Saudite gati të ndërtojë xhami me emrin e Mohamed Salah

  Mohamed Salah u shpall lojtari më i mirë në Premier League këtë sezon, ndërsa është.

  Salah zbret nga “froni” Ronaldon, tani është kryesues si golashënues europian
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 9 [name] => Sport [slug] => sport [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 9 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 809 [filter] => raw [cat_ID] => 9 [category_count] => 809 [category_description] => [cat_name] => Sport [category_nicename] => sport [category_parent] => 0 ) )
 • Sport
 • Salah zbret nga “froni” Ronaldon, tani është kryesues si golashënues europian

  Mbrëmja e djeshme në Champions League midis Liverpulit dhe Romës ishte me të vërtetë spektakolare..

  Zidane: Reali ka frikë Bajernin? Mos kini merak, nuk do ta bëjmë në brekë
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 9 [name] => Sport [slug] => sport [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 9 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 809 [filter] => raw [cat_ID] => 9 [category_count] => 809 [category_description] => [cat_name] => Sport [category_nicename] => sport [category_parent] => 0 ) )
 • Sport
 • Zidane: Reali ka frikë Bajernin? Mos kini merak, nuk do ta bëjmë në brekë

  Sot në mbrëmje do të luhet gjysmëfinalja e parë Real-Bajern, një superndeshje, ku nuk ka.

  Kur Hamdi Salihi është në fushë, golat janë të garantuar, por as dy rrjetat e shkodranit s’i mjaftojnë Nojshtadit austriak
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 9 [name] => Sport [slug] => sport [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 9 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 809 [filter] => raw [cat_ID] => 9 [category_count] => 809 [category_description] => [cat_name] => Sport [category_nicename] => sport [category_parent] => 0 ) )
 • Sport
 • Kur Hamdi Salihi është në fushë golat janë të garantuar, por as dy rrjetat e shkodranit s’i mjaftojnë Nojshtadit austriak

  Ai vijon të jetë një bomber klasi, pavarësisht se luan në ligën e dytë austriake..

  Optimizëm në disfatë/ Trajneri i Romës befason me deklaratën e pas ndeshjes: Roma kalon në finale
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 9 [name] => Sport [slug] => sport [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 9 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 809 [filter] => raw [cat_ID] => 9 [category_count] => 809 [category_description] => [cat_name] => Sport [category_nicename] => sport [category_parent] => 0 ) )
 • Sport
 • Optimizëm në disfatë/ Trajneri i Romës befason me deklaratën e pas ndeshjes: Roma kalon në finale

  Edhe pse fitorja e Liverpulit është mjaft e thellë, në gjirin e Romës mendojnë se.

  Ndeshje e cmendur në “Anfield” dhe fitore angleze 5-2/ Mohamed Salah “vret” Romën, italianët zgjohen nga gjumi në 10 minutat e fundit (video, fotot)
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 9 [name] => Sport [slug] => sport [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 9 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 809 [filter] => raw [cat_ID] => 9 [category_count] => 809 [category_description] => [cat_name] => Sport [category_nicename] => sport [category_parent] => 0 ) )
 • Sport
 • Ndeshje e cmendur në “Anfield” dhe fitore angleze 5-2/ Mohamed Salah “vret” Romën, italianët zgjohen nga gjumi në 10 minutat e fundit (video, fotot)

  Një ndeshje e madhe u zhvillua sot në “Anfield Road”, ku Liverpuli mundi Romën 5-2.

  Messi në gjendje shumë të keqe. Futbollisti shqiptar po e sfidon keq
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 9 [name] => Sport [slug] => sport [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 9 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 809 [filter] => raw [cat_ID] => 9 [category_count] => 809 [category_description] => [cat_name] => Sport [category_nicename] => sport [category_parent] => 0 ) )
 • Sport
 • Messi në gjendje shumë të keqe. Futbollisti shqiptar po e sfidon keq

  Mesfushori shqiptar, Enis Bardhi është duke shkëlqyer në Spanjë. Futbollisti i cili aktivizohet me kombëtaren.