Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 9 [name] => Sport [slug] => sport [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 9 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 3495 [filter] => raw [cat_ID] => 9 [category_count] => 3495 [category_description] => [cat_name] => Sport [category_nicename] => sport [category_parent] => 0 ) )
 • Sport
 • Skënderbeu – Partizani/ Formacionet e mundshme të sfidës, nis kampionati!

  Kampionati i 80-të i futbollist nis me supersfidën ndërmjet Skënderbeut dhe Partizanit. Takim ky që.

  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 9 [name] => Sport [slug] => sport [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 9 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 3495 [filter] => raw [cat_ID] => 9 [category_count] => 3495 [category_description] => [cat_name] => Sport [category_nicename] => sport [category_parent] => 0 ) )
 • Sport
 • Çfarë fjalësh nga Markizio! Juventusi e largoi me “shqelma”

  Nuk ka asnjë shpjegim tjetër. Të largohesh në ditën e fundit të merkatos nuk është.

  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 9 [name] => Sport [slug] => sport [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 9 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 3495 [filter] => raw [cat_ID] => 9 [category_count] => 3495 [category_description] => [cat_name] => Sport [category_nicename] => sport [category_parent] => 0 ) )
 • Sport
 • E bujshme nga Italia: Simboli i klubit prish kontratën me Juventusin!

  Një lajm shumë i pazakontë ka dalë nga kampionët e Italisë, Juventusi. Klaudio Markizio largohet nga.

  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 9 [name] => Sport [slug] => sport [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 9 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 3495 [filter] => raw [cat_ID] => 9 [category_count] => 3495 [category_description] => [cat_name] => Sport [category_nicename] => sport [category_parent] => 0 ) )
 • Sport
 • Reali nuk ka më nerva, padit Interin në FIFA

  Humbja e Cristiano Ronaldos, humbja e Superkupës dhe frika se mund të humbasin dhe Luca.

  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 9 [name] => Sport [slug] => sport [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 9 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 3495 [filter] => raw [cat_ID] => 9 [category_count] => 3495 [category_description] => [cat_name] => Sport [category_nicename] => sport [category_parent] => 0 ) [1] => WP_Term Object ( [term_id] => 1 [name] => Uncategorized [slug] => uncategorized [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 1 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 297 [filter] => raw [cat_ID] => 1 [category_count] => 297 [category_description] => [cat_name] => Uncategorized [category_nicename] => uncategorized [category_parent] => 0 ) )
 • Sport
 • Uncategorized
 • Milani marshon drejt dy mesfushorëve, “Gazzeta” zbulon planin për Milinkovic-Savic dhe Rabiot

  “La Gazzetta dello Sport” ka zbuluar se pista “Milinkoviç-Savic” nuk ka rënë te Milani. Ekipi.

  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 9 [name] => Sport [slug] => sport [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 9 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 3495 [filter] => raw [cat_ID] => 9 [category_count] => 3495 [category_description] => [cat_name] => Sport [category_nicename] => sport [category_parent] => 0 ) )
 • Sport
 • “I çmenduri” Bielsa “fundos” Ekubanin, e thotë hapur

  Kaleb Ekuban ishte një ndër lojtarët më të mirë në edicionin 2016/2017 të Superligës. 17.

  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 9 [name] => Sport [slug] => sport [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 9 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 3495 [filter] => raw [cat_ID] => 9 [category_count] => 3495 [category_description] => [cat_name] => Sport [category_nicename] => sport [category_parent] => 0 ) )
 • Sport
 • Kapiteni i Milanit “analizon” merkaton: Fjalë të mëdha për afrimet e reja

  Kapiteni i ri i Milanit është Alessio Romagnoli. Qendërmbrojtësi kuqezi dha një intervistë për “Milan.

  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 9 [name] => Sport [slug] => sport [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 9 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 3495 [filter] => raw [cat_ID] => 9 [category_count] => 3495 [category_description] => [cat_name] => Sport [category_nicename] => sport [category_parent] => 0 ) )
 • Sport
 • “Mamma mia” Tare sërish në aksion, Lazio afër një talenti të madh

    Drejtori Sportiv i Lazios, Igli Tare, po projekton përforcimin e fundit të kryeqytetasve për.

  Champions League/ Befason Cungu: Po përgatitemi që në Azerbajxhan të luajmë penalltitë
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 9 [name] => Sport [slug] => sport [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 9 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 3495 [filter] => raw [cat_ID] => 9 [category_count] => 3495 [category_description] => [cat_name] => Sport [category_nicename] => sport [category_parent] => 0 ) )
 • Sport
 • Cungu tregon keqardhjen e madhe që ka, flet për objektivat e rinj

  Sa keq, Kukësi nuk ia doli mbanë për një gol. Skuadra verilindore fitoi 2-0 kundër.

  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 9 [name] => Sport [slug] => sport [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 9 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 3495 [filter] => raw [cat_ID] => 9 [category_count] => 3495 [category_description] => [cat_name] => Sport [category_nicename] => sport [category_parent] => 0 ) [1] => WP_Term Object ( [term_id] => 1 [name] => Uncategorized [slug] => uncategorized [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 1 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 297 [filter] => raw [cat_ID] => 1 [category_count] => 297 [category_description] => [cat_name] => Uncategorized [category_nicename] => uncategorized [category_parent] => 0 ) )
 • Sport
 • Uncategorized
 • Kukësi bën gjithçka ndaj Torpedos, por mungon goli i kualifikimit

  Dhimbje, lot, thuajse padrejtësi. Kukësi sot iu afrua shumë triumfit të madh ndaj Torpedos (duke.