Mediat e huaja, turizmi përtej plazheve në Shqipëri
Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 21 [name] => Turizem [slug] => turizem [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 21 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 20 [filter] => raw [cat_ID] => 21 [category_count] => 20 [category_description] => [cat_name] => Turizem [category_nicename] => turizem [category_parent] => 0 ) )
 • Turizem
 • Mediat e huaja, turizmi përtej plazheve në Shqipëri

  Duke u mbështetur shumë te turistët me paketa nga Europa Lindore dhe shtetet fqinje ballkanike.

  CultureTrip propozon 7 destinacione në gadishullin e Ballkanit, ja kë rekomandon për Shqipërinë
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 21 [name] => Turizem [slug] => turizem [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 21 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 20 [filter] => raw [cat_ID] => 21 [category_count] => 20 [category_description] => [cat_name] => Turizem [category_nicename] => turizem [category_parent] => 0 ) )
 • Turizem
 • CultureTrip propozon 7 destinacione në gadishullin e Ballkanit, ja kë rekomandon për Shqipërinë

  Culture Trip i ka dedikuar një artikull 7 destinacioneve më të mira në gadishullin e.

  Italianët të mahnitur nga Shqipëria, propozimi i parë Ksamili
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 21 [name] => Turizem [slug] => turizem [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 21 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 20 [filter] => raw [cat_ID] => 21 [category_count] => 20 [category_description] => [cat_name] => Turizem [category_nicename] => turizem [category_parent] => 0 ) )
 • Turizem
 • Italianët të mahnitur nga Shqipëria, propozimi i parë Ksamili

  Shqipëria ishte vendi i dytë më i kërkuar në google nga italianët për vitin 2019..

  Amulli dhe kaos, operatorët turistikë letër ministrit Klosi: Të zgjidhet problemi i licencave të skaduara
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 21 [name] => Turizem [slug] => turizem [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 21 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 20 [filter] => raw [cat_ID] => 21 [category_count] => 20 [category_description] => [cat_name] => Turizem [category_nicename] => turizem [category_parent] => 0 ) )
 • Turizem
 • Amulli dhe kaos, operatorët turistikë letër ministrit Klosi: Të zgjidhet problemi i licencave të skaduara

  Shoqata e Agjencive Turistike i ka kërkuar ministrisë së Turizmit dhe Mjedisit, të zgjidhë sa.

  Turizmi në shinat e rritjes, 16% më shumë pushues të huaj zgjodhën Shqipërinë më 2018
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 21 [name] => Turizem [slug] => turizem [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 21 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 20 [filter] => raw [cat_ID] => 21 [category_count] => 20 [category_description] => [cat_name] => Turizem [category_nicename] => turizem [category_parent] => 0 ) )
 • Turizem
 • Turizmi në shinat e rritjes, 16% më shumë pushues të huaj zgjodhën Shqipërinë më 2018

  Turizmi po vijon të rritet në mënyrë të qëndrueshme, teksa shifrat e para për vitin.

  Traditat e vjetra dhe plazhet e lira mesdhetare në Shqipëri
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 21 [name] => Turizem [slug] => turizem [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 21 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 20 [filter] => raw [cat_ID] => 21 [category_count] => 20 [category_description] => [cat_name] => Turizem [category_nicename] => turizem [category_parent] => 0 ) )
 • Turizem
 • Traditat e vjetra dhe plazhet e lira mesdhetare në Shqipëri

  Shqipëria vlerësohet e rekomandohet si vendi i traditave antike, plazheve të bukura dhe të lira.

  Si po humb shkëlqimi i turizmit, më pak polakë, nordikët “kërcënojnë” ta heqin Shqipërinë nga lista
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 21 [name] => Turizem [slug] => turizem [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 21 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 20 [filter] => raw [cat_ID] => 21 [category_count] => 20 [category_description] => [cat_name] => Turizem [category_nicename] => turizem [category_parent] => 0 ) )
 • Turizem
 • Si po humb shkëlqimi i turizmit, më pak polakë, nordikët “kërcënojnë” ta heqin Shqipërinë nga lista

  Flet Rrahman Kasa, menaxher i agjencisë “Happy Tours”  Sfida 10 milionë turistë që qeveria i.

  “Nami” i Shqipërisë deri në Australi, në listën e 40 destinacioneve të nënvlerësuara në botë
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 21 [name] => Turizem [slug] => turizem [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 21 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 20 [filter] => raw [cat_ID] => 21 [category_count] => 20 [category_description] => [cat_name] => Turizem [category_nicename] => turizem [category_parent] => 0 ) )
 • Turizem
 • “Nami” i Shqipërisë deri në Australi, në listën e 40 destinacioneve të nënvlerësuara në botë

  Saranda është një vendpushim në Rivierën Shqiptare, e cila është po aq e njohur për.

  ‘Sulm’ drejt Shqipërisë, ja në cilin vit zviceranët do të popullojnë plazhet shqiptare
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 21 [name] => Turizem [slug] => turizem [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 21 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 20 [filter] => raw [cat_ID] => 21 [category_count] => 20 [category_description] => [cat_name] => Turizem [category_nicename] => turizem [category_parent] => 0 ) )
 • Turizem
 • ‘Sulm’ drejt Shqipërisë, ja në cilin vit zviceranët do të popullojnë plazhet shqiptare

  Zviceranët pritet të mbushin plazhet shqiptare vitin e ardhshëm. Lajmin e jep një ndër mediat.

  Këto vende turistike ju kthejnë paratë nëse bie shi gjatë qëndrimit tuaj
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 15 [name] => Lifestyle [slug] => lifestyle [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 15 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 3143 [filter] => raw [cat_ID] => 15 [category_count] => 3143 [category_description] => [cat_name] => Lifestyle [category_nicename] => lifestyle [category_parent] => 0 ) [1] => WP_Term Object ( [term_id] => 21 [name] => Turizem [slug] => turizem [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 21 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 20 [filter] => raw [cat_ID] => 21 [category_count] => 20 [category_description] => [cat_name] => Turizem [category_nicename] => turizem [category_parent] => 0 ) )
 • Lifestyle
 • Turizem
 • Këto vende turistike ju kthejnë paratë nëse bie shi gjatë qëndrimit tuaj

  “Abbronzati o rimborsati” në Itali paraqet principin e rikthimit të parave. Në këtë mënyrë pushimoret.

  WhatsApp Denonco tek Pamfleti