Dalin pamje nga shtëpia super luksoze e të fejuarës së Stresit, do mrekulloheni

Dalin pamje nga shtëpia super luksoze e të fejuarës së Stresit, do mrekulloheni

E fejuara e Stresit, Kejsi gjithmonë ka qenë qendër e vëmendjes së mediave, ku kohët e fundit pas burgimit të Stresit ajo është përfolur edhe më shumë.

Këtë perjudhë ajo ka vendosur të jetojë në Kanada por duke i dhënë edhe mbështetjen maksimale të fejuarit të saj. Kejsi nuk lodhet duke postuar foto dhe video pafund nga momentet që kanë kaluar bashkë.

Ditën e sotme ajo ka postuar një foto nga shtëpia e saj, ku ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve. Përveç kafes në foto vihet re shumë qartë edhe ambjenti i shtëpisë shumë modern dhe i arreduar me plot shije.

“Ka ditë që të nevojitet kafja më shumë se asnjëherë”, shkruan Kejsi

usa
Loading...
Loading...


ligji 35 ligji 35
WhatsApp Denonco tek Pamfleti