Deklarata shokuese e Monika Kryemadhit: Dje në Vlorë u gjet një njeri pa kokë, policia fsheh ngjarjen

Deklarata shokuese e Monika Kryemadhit: Dje në vlorë u gjet një njeri pa kokë, policia fsheh ngjarjen

Kryetarija e LSI, Monika Kryemadhi teksa ishte duke folur për situatën politke dhe kriminalitetin në vend ka bërë një deklaratë shokuesese në Vlorë dje është gjetur një njeri pa kokë.

“Dje në Llakatund të Vlorës u gjet një person me kokë të prerë dhe s’ka asnjë njoftim, u fsheh ngjarja”, është shprehur Kryemadhi në emisionin Open në Top Chanel.

usa
Loading...
Loading...


ligji 35 ligji 35
WhatsApp Denonco tek Pamfleti