Deputeti shqiptar hap dyert e shtëpisë, mban dy filxhanë me portretet e Enver Hoxhës dhe Sali Berishës (Video)

Deputeti shqiptar hap dyert e shtëpisë, mban dy filxhanë me portretet e Enver Hoxhës dhe Sali Berishës (Video)

Jeta private e politikanëve zgjon gjithmonë kureshtje në publik. Qytetarët dëshirojnë të dinë më shumë për të zgjedhurit e tyre, familjen dhe si organizohen në privatësinë e tyre. Mediat kosovare kanë zhvilluar një vizitë në familjen e deputeti kontravers Milaim Zeka.

Ndërsa i ka treguar gazetarit edhe ambientet e shtëpisë së tij. Një detaj i veçantë vihet re në kuzhinën e Zekës, teksa shihen dy filxhanë me portretet e dikatorit Enver Hoxha dhe ish-kryeministrit Sali Berisha.

“Tash thojnë të gjithë njerëzit, unë i kam katër vajza dhe jam njeriu më me fat në jetë. Dy vajzat e mëdhaja i kam në Suedi. Përparësitë janë se dhurojnë dashuri, ndërsa vështirësitë është se ndonjëherë vihen të gjitha kundër meje”, ka thënë deputeti, i cili jeton vetëm me vajza.

 

Vizitë në shtëpinë e Milaim Zekës

"Tour de cool" ka vizituar Milaim Zekën në shtëpinë e tij, i cili pa përtesë na zbuloi ambientet e shtëpisë dhe jetën si mashkulli i vetëm mes shumë femrave… Emisioni i plotë: https://www.youtube.com/watch?v=q01OEhB6_MQ

Gepostet von Tour de Cool am Dienstag, 4. Dezember 2018

usa
Loading...
Loading...


ligji 35 ligji 35
WhatsApp Denonco tek Pamfleti