Ditë zie për politikanin e njohur, humb njeriun më të shtrenjtë

Ditë zie për politikanin e njohur, humb njeriun më të shtrenjtë

Ish-kreu i Aleancës Kuq e Zi, Kreshnik Spahiu ka humbur njeriun më të shtrenjtë të jetës së tij. Nëna e tij ka ndërruar jetë. Lajmin e vdekjes e bën me dije vetë ai. Nëna e ish-politikanit vuante nga një sëmundje e rëndë.

“Me dhembjen më të madhe pranova largimin nga kjo jetë të mamasë time, njeriut që më lindi dhe më rriti si Kreshnik. “Lamtumira e fundit i jepet nesër në orën 15:00 , tek “Alba 2000”, pranë Medresesë’-shkruan ai në njoftimin shpërndarë në rrjetet sociale.

Image result for kreshnik spahiu

Image result for kreshnik spahiuLoading...
Loading...
Loading...
Loading...

ligji 35
WhatsApp Denonco tek Pamfleti