“E goditën me shufër hekuri dhe nga shkëmbinjtë e hodhën në det”, del video e takimit të studentes greke me shqiptarin 19-vjeçar

"E goditën me shufër hekuri dhe nga shkëmbinjtë e hodhën në det", del video e takimit të studentes greke me shqiptarin 19-vjeçar

Në natën e 27 nëntorit, një studente greke u gjet e vdekur në brigjet e Rodosit, Greqi. Mediat greke kanë bërë publike një video me imazhe, ku shfaqet shqiptari në momentet e takimit me studenten e vrarë greke Eleni Topaloud, para se ata ta godisnin në kokë dhe ta hidhnin në det.

Protothema shkruan se video e marre nga kamerat e siguurise tregon naten kur shqiptari 19- vjeçar takohet me greken, e me pas largohen të dy së bashku për t’u takuar me shokun tjetër, grekun 21- vjecar.

Vazhdimi i ngjarjes dhe fundi aq tragjik i studentes greke dihet. Ajo refuzoi te kryente marrëdhenie seksuale me shqiptarin dhe grekun dhe për pasojë ata e goditën me shufer hekuri në kokë.

Duke menduar se ajo kishte vdekur, kur në fakt kishte humbur ndjenjat ata e morën me makinë dhe e hodhën nga shkëmbinjtë në det, ku ajo gjeti edhe vdekjen.

 

usa
Loading...
Loading...


ligji 35 ligji 35
WhatsApp Denonco tek Pamfleti