E keni imagjinuar ndonjë herë si dukej dikur Blendi Fevziu me flokë? Dalin fotot që do t’jua heqin kuriozitetin një herë e mirë

E keni imagjinuar ndonjë herë si dukej dikur Blendi Fevziu me flokë? Dalin fotot që do t’jua heqin kuriozitetin një herë e mirë

Gazetari i njohur Blendi Fevziu është një nga më të ndjekurit në rrjetet sociale dhe kjo është një ndër arsyet pse është dhe shumë aktiv. Blendi shpesh herë bëhet nostalgjik për periudhën e shkuar dhe publikon foto nga rinia e tij me flokët e gjata.

Moderatorin e mbajmë mend gjithmonë pa flokë por kjo s’do të thotë se ka lindur i tillë.

Ja disa nga fotot që ai ka publikuar në rrjetin e tij “Instagram”.

 

 Loading...
Loading...
Loading...

ligji 35
WhatsApp Denonco tek Pamfleti