Categories: Showbiz

E kujt ia priste mendja! E dinit lidhjen që ka Valbona Selimllari me ish-gruan e nipit të Enver Hoxhës?

Ajo është mjaft aktive në ekran, merr pjesë vazhdimisht në emisione të ndryshme dhe shqiptarët e duan shumë. Missi i parë shqiptar Valbona Selimllari është një ndër femrat më të bukura të vendit tonë.

Valbona është shumë aktive edhe në rrjetet sociale ku shpeshherë publikon fotografi të ndryshme. Para disa kohësh ajo ka publikoi një foto ku shfaqet me ish-bashkëshorten e Ermal Hoxhës, Sonila Caushi.

Ato të dyja janë shoqe dhe janë njohur në Miss Albania, fotoja është bërë në sheshin “Skënderbej”, duke ndjekur nga afër koncertin e këngëtares shqiptare Rita Ora.

Iu rikujtojmë se Sonila nga martesa e parë me Ermalin ka një djalë 18-vjeçar, Rei. Ndërsa tani Caushi e cila punon si drejtoreshë marketingu, është e martuar me Eptan Lohjen, aktorin që ka luajtur rolin e Mirit në filmin shqiptar “Në shtëpinë tonë.

Ndërsa nga ana tjetër Ermali, është i martuar me këngëtaren e njohur Rezarta Shkurta dhe kanë një vajzë.Loading...
Loading...
Loading...

Share
xheni

Recent Posts

“Si cjapi te kasapi”/ Mirë protesta, por cili është fundi?

PD dhe LSI, nëse do ti kishin të vërteta përbetimet e tyre, nuk do ta kërkonin zgjidhjen sharje dhe bërtitje…

27 mins ago

S’duron më, largohet portieri i Real Madridit

Kiko Casilla largohet nga Real Madridi tri vite e gjysmë pas kthimit të tij, me destinacion Anglinë. Portieri spanjoll bashkohet…

40 mins ago

“Përgjegjës i një serie përplasjesh, gjurmët e tij të gjakut mund të shtrihen deri në Berlin”, si përfundoi Klement Balili në emrin më të lakuar

Si përfundoi emri i Klement Balilit nga një person i panjohur në emrin më të lakuar? Në prill të 2016,…

45 mins ago

“Çfarë gabimesh ke bërë?” Përgjigjet Bushati

Ministri për Evropën dhe Punët e Jashtme, Ditmir Bushati ka zhvilluar një takim këtë të enjte me homologun hollandez Stef…

1 hour ago

Skënderbeu bën afrimin e dytë, Shehi i habit të gjithë

Skënderbeu ka bërë afrimin e dytë në merkaton e janarit. Trajneri Orges Shehi ka afruar nga ekipi i të rinjve…

1 hour ago

“Hienat politike që duan të na coptojnë e përçajnë në ‘Kadrinjë’ e ‘Kristaqë'”

Shkrimtari Kim Mehmeti është një zë  i fuqishëm  kritik në arenën rajonale shqiptare. Së fundmi ai nuk kalon ps komentuar…

1 hour ago