E bujshme nga Italia: Simboli i klubit prish kontratën me Juventusin!

Një lajm shumë i pazakontë ka dalë nga kampionët e Italisë, Juventusi. Klaudio Markizio largohet nga Juventusi, në ditën e fundit të merkatos verore.

Mesfushori i njohur, i cili është një ndër lojtarët me më shumë vite te kampionët e Italisë. Ai  ka prishur sot kontratën me klubin kampion. 

Një zgjedhje e çuditshme kur mendon se lojtari kishte oferta dhe nuk i pranoi për të qëndruar, por si duket gjërat kanë ndryshuar në momentin e fundit. Juventusi humb një “flamur”, duket se pas largimit të Buffonit nuk ka më “emblema”. 

usa
Loading...
Loading...


ligji 35 ligji 35

more recommended stories

WhatsApp Denonco tek Pamfleti