E paprecedentë/E gjithë Policia e Shtetit në kërkim të tij, autori i masakrës së Selenicës përgjigjet live në Facebook

E paprecedentë/E gjithë Policia e Shtetit në kërkim të tij, autori i masakrës së Selenicës përgjigjet live në Facebook

Ritvan Zykaj, 24-vjeçari i shpallur në kërkim për masakrën me 8 të vrarë këtë pasdite në fshatin Resulaj të Selenicës, ndërkohë që po kërkohet nga të gjithë njësitë policore në terren, i përgjigjet komenteve live në Facebook. Në profilin e tij në facebook,  Zykaj i përgjigjet në koment personave që po i shkruajnë dhe po i kërkojnë llogari për masakrën e tetëfishtë të kryer nga ai. Përgjigjia e tij është e paprecedentë, duke ofenduar komentuesit e tjerë./Pamfleti

 

 

 

 

error: Ndalohet ribotimi i artikullit! E drejta e autorit pamfleti.net.