Bota29 Maj 2019, 16:58

E rrallë! Njihuni me çiftin më jetëgjatë të Hollivudit/ 65 vite martesë

Shkruar nga Pamfleti

E rrallë! Njihuni me çiftin më jetëgjatë të Hollivudit/ 65 vite martesë

Ai sapo ka festuar 102 vjetorin e ditëlindjes, ajo ka mbushur 100 vjeç muajin e kaluar.

Kirk Douglas dhe Anne Byydens festojnë tani 65 vite martesë. Një çift rekord dhe çifti me jetëgjatësi më të madhe në Hollywood. E martuar për herë të dytë në 29 maj 1954, Anne i ka dhënë Kirk, që kishte edhe dy fëmijë të tjerë, Michael dhe Joel, nga martesa e parë me Diane Dill, një martesë që zgjati 8 vjet, edhe dy trashëgimtarë të tjerë, Peter dhe Eric.

Epo urime na mbetet të themi dhe sa më jetëgjatë!


Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë VIRAL në facebook : PAMFLETI

Bota Çifti Hollivud jetëgjatësi