Edukatorja filmohet duke goditur fëmijët teksa flinin gjumë! (Video)

Një video shokuese është publikuar së fundmi nga mediat, ku një edukatore kopshti është filmuar teksa ka dhunuar fëmijët ndërkohë që ata flinin gjumë. Ajo është arrestuar menjëherë nga autoritetet dhe siç raportojnë mediat e huaja më shumë se 7 fëmijë janë ankuar më parë tek prindërit se janë goditur në fytyrë dhe janë shkelmuar nga kjo edukatore.

Kjo video është bërë virale dhe njerëzit janë shokuar kur kanë parë edukatoren duke gjuajtur me shpulla nxënësit që flinin dhe godiste dyshekët e  fëmijëve të mitur që nuk i kishte zënë gjumi ende.

usa
Loading...
Loading...


ligji 35 ligji 35
WhatsApp Denonco tek Pamfleti