Emocionet e fitores së Kroacisë përballë Anglisë shprehur përmes videos dhe fotove

Emocionet e fitores së Kroacisë përballë Anglisë shprehur përmes videos dhe fotove

Kroacia shkroi të mërkurën në mbrëmje historinë në Kupën e Botës, pasi arriti për herë të parë në finale e madhe, ku ajo do të përballet me Francën. Për futbollin kroat dhe për kombin kroat kjo ishte një mbrëmje magjike dhe e merituar.

Në vazhdim do të ndiqni videon e ndeshjes me rastet për gol nga të dyja skuadrat, si dhe fotot picante nga kjo përballje që pa Kroacinë të kalojë në finale, ndërsa “Tre Luanët” anglezë të kthehen zemërthyer në shtëpi. /Pamfleti Sport

usa
Loading...
Loading...


ligji 35 ligji 35

more recommended stories

WhatsApp Denonco tek Pamfleti