Emri/ Identifikohet autori i krimit në Mat, ja kush i vrau dy punonjësit e bashkisë

Emri/ Identifikohet autori i krimit në Mat, ja kush i vrau dy punonjësit e bashkisë

Është identifikuar autori i krimit të rëndë që tronditi mesditën e sotme Bashkinë e Matit. Mësohet se punonjësit e bashkisë janë ekzekutuar nga shtetasi Kujtim Koxha, i cili është shpallur në kërkim nga policia.

Nga raportimet e para, dyshohet që ngjarja e rëndë kriminale të ketë ndodhur pas një konflikti te çastit mes autorit dhe viktimave.

Ngjarja tragjike ndodhi pak më parë në fshatin Shelli të Matit, ku punonjësit e bashkisë kishin shkuar për të hapur një rrugë. Pasi kishin mbaruar punën, ata ishin ulur për të drekuar në një lokal, ku dhe janë vrarë.

usa
Loading...
Loading...


ligji 35 ligji 35
WhatsApp Denonco tek Pamfleti