VIDEO

Aleksandri i Madh homoseksual? E djathta greke proteston kundër Netflix

Mbesa e Saliut, Shpresa Breçani, eksperte e falimentit të “TV-Alsat” ; realizoi bilancet e Gërdecit

Ukrainës armë, Rusisë para! Loja me dy porta e Edi Ramës dhe eminenca gri me emrin Aleks Soros

Edicioni Qendror i Lajmeve - 1 Mars

Rama udhëton drejt Azerbajxhanit, shpërthen deputeti

E fortë/ Ministri francez kundër Macron: Ne nuk do të vdesim për Ukrainën!

Të panjohurat e militarizimit të Shqipërisë për Ukrainën