Familja kryeministrore sjell atmosferën festive në shtëpi

Ramush Haradinaj

Festat kanë mbërritur dhe ndriçimi na fton më shumë për reflektim. Nga kjo atmosferë nuk bëjnë përjashtim as zyrtarët e lartë të cilët kanë zbukuruar ambientet e shtëpisë.

Bashkëshortja e kryeministrit të Kosovës Ramush Haradinaj, Anita Haradinaj ka publikuar disa pamje nga banesa  e saj.

Siç shihet nga fotoja e publikuar nga Anita në mes të shtëpisë është vendosur një pemë e madhe. Po ashtu edhe shkallët janë dekoruar me degë bredhi, ndërsa atmosfera duket mjaft e këndshme.

usa
Loading...
Loading...


ligji 35 ligji 35
WhatsApp Denonco tek Pamfleti