Femra ‘nudo’, dush në publik, tempertaurat e larta ju kanë ‘rënë në kokë’ shqiptarëve!

Prej më shumë se një jave vendi ynë është në mënyrë konstante nën ndikimin e temperaturave të larta, të ardhura nga vala e të nxehtit afrikan që ka pushtuar Europën.

Por, në Tiranën e betonizuar nga cepi në cep temperaturat ndihen edhe disa gradë më shumë seç janë realisht dhe kjo duket më së miri nga këto foto të shkrepura nga reporterët e LSA nëpër kryeqytet.

usa
Loading...
Loading...


ligji 35 ligji 35
WhatsApp Denonco tek Pamfleti