Foto/ Bleona Qereti tregon se çfarë do bënte nëse do ishte në një dhomë me Trump dhe Putin

Bleona Qereti është një nga emrat më të përfolur në mediat rozë. Këngëtarja njihet për paraqitjet e saj tejet provokuese, e në shumë raste nuk e ka problem të shfaqet edhe nudo.

Në një intervistë të dhënë, këngëtarja është pyetur se çfarë do të bënte në rast se do të ishte në një dhomë me Trump, Putin dhe Kim Jong-un.

Bleona ka habitur me përgjigjen duke thënë “Trump do të lexonte betimin, Putin do të thoshte “Çfarë i bëra vetes”, e ndërsa dhëndri i ri do të kërcente.”, që nënkuptonte liderin korean.

 

usa
Loading...
Loading...


ligji 35 ligji 35
WhatsApp Denonco tek Pamfleti