Foto/ Edhe Kendall Jenner bëhet pjesë e Festivalit të Kanës, në mënyrën e saj…

Foto/ Edhe Kendall Jenner bëhet pjesë e Festivalit të Kanës, në mënyrën e saj...

Ajo mund të mos jetë aktore, por kjo nuk do të thotë që Kendall Jenner të mos bëhet pjesë e eventeve më të mëdha të Hollywood-it. Ndaj modelja po shijon më së miri atmosferën në Kanë gjatë festivalit të famshëm të filmit. Kendall ndau një foto të saj në një anije, me flokët që i frynte era, sy të mbyllur dhe një shprehje të gëzueshme.

 

 

 

 

Ylli i “Keeping Up With The Kardashians” mbante në qafë një kryq të vogël dhe një fustan të zi gjatë lundrimit të saj në det. Kendall me sa duket po shijonte jugun e Francës, ku mori pjesë në evente të ndryshme gjatë fundjavës.

 

Një tjetër foto të postuar në rrjetet e saj sociale, të martën, tregoi se po punonte fort, në një foto me stil retro. Natyrisht krijuar në mënyrë digjitale, imazhi tregoi 22-vjeçaren me flokët e saj në bikotina, duke pirë çaj./PamfletiMAGAZINE

 

 

Loading...

Loading...
WhatsApp Denonco tek Pamfleti