Foto/ Flliqet Anxhela Peristeri, rrëzohet në skenë dhe i hapet komplet fustani

Këngëtarja shumë e dashur për publikun dhe e shumë komentuar në media e rrjete sociale, Anxhela Peristeri ishte e ftuar sot në “Trokit” ku gjatë emisionit ka treguar se është rrëzuar disa herë në skenë.

“Jam rrëzuar shumë herë. Një herë para një viti që më ka ngelur akoma shenjë tek gjuri. Jam rrëzuar dy herë në skenë në Greqi. Duke kënduar rashë dhe mu hap fustani komplet, me pamje nga orkestra. Një herë tjetër po zbrisja shkallët për të dalë në skenë dhe rashë me të pasme. Dola me rrëshkitje në skenë”, tregoi Anxhela.

 Loading...
Loading...
Loading...

ligji 35
WhatsApp Denonco tek Pamfleti