Foto/ Gati ftesat e dasmës, Linda Rei martohet me modelin bukurosh

Prej disa kohësh Linda Rei është bërë një prej personazheve më të komentuar në media dhe numëron një numër të madh ndjekësish në Instagram. Ajo është mjaft aktive në profilin e saj, duke ndarë me fansat foto e video nga përditshmëria.

Disa ditë më parë të gjithëve u ra në sy komenti i Lindës në njërën prej fotove të modelit Shqiptar Berat Behramaj, i cili shquhet për ngjashmërinë me kukullën Ken.
“Auu u laga”, i shkruante Lindan në foto, ndërsa modeli ja kishte kthyer: “Ka lezet kur lagesh ti”. Gjithashtu gjatë një intervistë, bjondi me sy bojëqielli la të kuptohej se kishte shkuar në shtrat me Lindën.

Pas përhapjes së lajmit, vetë Linda e publikoi lajmin në Instastoryn e saj, duke etiketuar modelin shqiptar.
“Edhe këtë ma bëre ti? Hajde pra bëjmë gati ftesat për dasëm, dua Linda Morinën për muzikë live.”- shkruan ajo në foton e publikuar.

 

 Loading...
Loading...
Loading...

ligji 35
WhatsApp Denonco tek Pamfleti