Foto/ Gjyste Vula krahë politikanit, zbuloni të vërtetën e lidhjes së tyre

Foto/ Gjyste Vula krahë politikanit, zbuloni të vërtetën e lidhjes së tyre

Gjyste Vulaj është një nga këngëtaret e skenës shqiptare që ka spikatur gjithmonë për stilin ekstravagant të të veshurit.

Kësaj here Gjystja na ka surprizuar teksa është shfaqur në të njëjtën tavolinë më politikanin Agim Bahtiri i cili është nënkryetari i AKR-së, dhe mjaft i njohur në Kosovë. Bashkë me to shihen edhe këngëtari Sabri Fejzullahu dhe moderatori Labinot Gashi.

Sipas postimeve ata shihen në një ambient festiv por se çfarë i lidh konkretisht nuk dihet.

usa
Loading...
Loading...


ligji 35 ligji 35
WhatsApp Denonco tek Pamfleti