Foto/ Kapet një krijesë e çuditshme dhe e frikshme në plazhin e Vlorës, alarmohen banorët

Foto/ Kapet një krijesë e çuditshme dhe e frikshme në plazhin e Vlorës, alarmohen banorët

Një krijesë e çuditshme është kapur nga disa djem të rinj në qytetin e Vlorës, në afërsi të vendit që nga banorët e zonës njihet si “Plazhi i Vjetër”.

Personat që kanë dërguar pamjet pranë JOQ.al thonë se nuk kanë parë kurrë diçka të tillë dhe se krijesën, e cila ngjan sa me një peshk të madh, edhe me një gjarpër, e kanë gjetur të ngordhur në afërsi të plazhit.

Më konkretisht, peshku- gjarpër është gjetur në kanalin e ujërave të zeza, gjysmë i ngordhur. Ata e përshkruajnë si të frikshëm, por në të njëjtën kohë bëjnë apel që dikush të vijë ta marrë e ta varrosë, pasi dekompozimi në natyrë mund të shndërrohet në burim infeksionesh për pushuesit.

usa
Loading...
Loading...


ligji 35 ligji 35
WhatsApp Denonco tek Pamfleti