Foto/ Kur je Demi Rose, ke ‘asistente’ edhe për fundshpinën!

Foto/ Kur je Demi Rose, ke edhe 'asistente' për fundshpinën!

Ajo është fotografuar në disa foto sensacionale në bikini dhe veshjet e saj nën diellin spanjoll.

Dhe Demi Rose shkëlqeu këtë javë në një bikini të ndritshëm ari për sekuencën e fundit të fotove të modelimit në bashkëpunim me “I saw it first”.

Demi ishte kaq magjepsëse, saqë ishte e detyruar të ecte nëpër shkëmbinj derisa një person i ekuipazhit doli vullnetar për ta mbajtur.

Zeshkanja me onde, e veshur në bikini, nxori në pah format e saj të përsosura.

Bukuroshja u fotografua në mal në poza seksi duke të nxjerrë në pah të pasmet bombastike./PamfletiMAGAZINE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

usa
Loading...
Loading...


ligji 35 ligji 35
WhatsApp Denonco tek Pamfleti