Showbiz16 Prill 2018, 08:46

Foto/ Marina Fara harron ish-të fejuarin, publikon foto intime nga shtrati me një mashkull tjetër

Shkruar nga Pamfleti

Foto/ Marina Fara harron ish-të fejuarin, publikon foto intime nga shtrati me një mashkull tjetër

Fotot provokuese, fotot me bikini, format bombastike, gjithçka mbi Marina Farën komentohet dhe gjithnjë ka qenë në qendër të vëmendjes, sidomos për jetën private.


Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë VIRAL në facebook : PAMFLETI

Vitin e kaluar lidhja e më pas fejesa e Marinës me biznesmenin Edi Ismaili ishte kryefjala e mediave. Dyshja u ndanë në prill të vitit të kaluar, lajm i cili pushtoi sërish portalet.

Pas kësaj, Marina u përfol për lidhje të reja, ku kujtojmë që gjatë verës u tha se ishte lidhur me një futbollist, por gjithçka mbeti në kuadër të thashethemit.

Këtë herë ka qenë vetë ajo që ka prezantuar partnerin duke publikuar mëngjesin e sotëm disa foto intime.

Çifti shfaqen në shtrat duke u puthur, mirëpo Marina është kujdesur t’ja fshehë fytyrën djalit prandaj identiteti i tij ende nuk dihet.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Showbiz