Foto/ Më në fund Valbona Selimllari fotografohet me bikini, shikoni si duket ajo

Ish-missi i parë shqiptar, Valbona Selimllari është një ndër personazhet më të dashura për publikun. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale dhe shumë herë ndanë momente nga jeta e saj me ndjekësit.

Së fundmi Valbona i ka habitur të gjithë fansat,  teksa si rrallëherë ka publikuar një foto ku shfaqet me bikini. Ish-Missi ka publikuar një foto në ‘Instastory’, ku shfaqet duke notuar, ndërkohë që dikush i ka shkrepur një foto.

E veshur me bikini ngjyrë blu, Valbona shkëlqen teksa duket shumë në formë, pavarësisht se është nënë e tre fëmijëve.

 

 

Loading...

Loading...
WhatsApp Denonco tek Pamfleti