Foto/ Më thotë hajde zemër, po të pres në shtëpi: Kastro Zizo nxjerr zbuluar VIP-at shqiptarë

Këngëtari i njohur shqiptar Kastro Zizo së fundmi ka publikuar këngën e tij të radhës që është një bashkëpunim me këngëtarin e ri Tsunami. Kënga e tij është pritur mjaft mirë nga publiku dhe ditën e sotme ai ka qenë i ftuar në ‘Fun Day’ ku ka zbuluar diçka më shumë për këtë bashkëpunim.Ndër të tjera ai u bë pjesë e një loje që titullohet ‘Po apo Jo’ ku u pyet nga Fatma mbi flirtet që ka pasur me vajzat e njohura të showbizit shqiptar. Këngëtari i njohur nuk e ka mohuar dhe ka pranuar se ka pasur dhe disa prej tyre kanë shkuar edhe më tej.

“Po mi, kam patur plot. Jo flirt por ka dhe nga keto qe thone: “Hajde zemra, po të pres në shtëpi!”, tha Kastro duke e lënë mister se cila vajzë e njohur i ka thënë këtë gjë.

 

error: Ndalohet ribotimi i artikullit! E drejta e autorit pamfleti.net.