Categories: Showbiz

Foto/ Më thotë hajde zemër, po të pres në shtëpi: Kastro Zizo nxjerr zbuluar VIP-at shqiptarë

Këngëtari i njohur shqiptar Kastro Zizo së fundmi ka publikuar këngën e tij të radhës që është një bashkëpunim me këngëtarin e ri Tsunami. Kënga e tij është pritur mjaft mirë nga publiku dhe ditën e sotme ai ka qenë i ftuar në ‘Fun Day’ ku ka zbuluar diçka më shumë për këtë bashkëpunim.

Ndër të tjera ai u bë pjesë e një loje që titullohet ‘Po apo Jo’ ku u pyet nga Fatma mbi flirtet që ka pasur me vajzat e njohura të showbizit shqiptar. Këngëtari i njohur nuk e ka mohuar dhe ka pranuar se ka pasur dhe disa prej tyre kanë shkuar edhe më tej.

“Po mi, kam patur plot. Jo flirt por ka dhe nga keto qe thone: “Hajde zemra, po të pres në shtëpi!”, tha Kastro duke e lënë mister se cila vajzë e njohur i ka thënë këtë gjë.Loading...
Loading...
Loading...

Share
pamela1

Recent Posts

“Si cjapi te kasapi”/ Mirë protesta, por cili është fundi?

PD dhe LSI, nëse do ti kishin të vërteta përbetimet e tyre, nuk do ta kërkonin zgjidhjen sharje dhe bërtitje…

28 mins ago

S’duron më, largohet portieri i Real Madridit

Kiko Casilla largohet nga Real Madridi tri vite e gjysmë pas kthimit të tij, me destinacion Anglinë. Portieri spanjoll bashkohet…

42 mins ago

“Përgjegjës i një serie përplasjesh, gjurmët e tij të gjakut mund të shtrihen deri në Berlin”, si përfundoi Klement Balili në emrin më të lakuar

Si përfundoi emri i Klement Balilit nga një person i panjohur në emrin më të lakuar? Në prill të 2016,…

47 mins ago

“Çfarë gabimesh ke bërë?” Përgjigjet Bushati

Ministri për Evropën dhe Punët e Jashtme, Ditmir Bushati ka zhvilluar një takim këtë të enjte me homologun hollandez Stef…

1 hour ago

Skënderbeu bën afrimin e dytë, Shehi i habit të gjithë

Skënderbeu ka bërë afrimin e dytë në merkaton e janarit. Trajneri Orges Shehi ka afruar nga ekipi i të rinjve…

1 hour ago

“Hienat politike që duan të na coptojnë e përçajnë në ‘Kadrinjë’ e ‘Kristaqë'”

Shkrimtari Kim Mehmeti është një zë  i fuqishëm  kritik në arenën rajonale shqiptare. Së fundmi ai nuk kalon ps komentuar…

1 hour ago