Foto/ Motra e Albërie Hadërgjonaj një “bombë” e vërtetë, pozon me bikini si një vajzë e re

Beatrix Ramosaj edhe pse këtë verë nuk lansoi ndonjë projekt muzikor, ajo është tejet aktive me imazhe të ndryshme, veçmas ato me bikini. Ajo jo vetëm që ekspozoi format, por edhe erdhi tejet atraktive.

Po kaq atraktive duket edhe nëna e këngëtares, e cila duket në formë, teksa ka pozuar në bikini buzë një pishine. Ndryshe Antigona përveç një grua me stil, ajo është edhe shembulli i një nëne fantastike, gjë të cilën e ka dëshmuar shpesh me dy fëmijët e saj, Albanin dhe Beatrixin.

 

 

 

usa
Loading...
Loading...


ligji 35 ligji 35
WhatsApp Denonco tek Pamfleti