Foto/ Paris Hilton mahnit e veshur e gjitha në flori!

Foto/ Paris Hilton mahnit e veshur e gjitha në flori!

Paris Hilton mahniti të gjithë të pranishmit kur u paraqit në një fustan ari, në eventin e Kanës, “Fashion For Relief”.  Trashëgimtarja 37-vjeçare Hilton, e cili erdhi  në tapetin e kuq e gjitha e mbuluar në diamante, tregoi unazën e saj të fejesës 20-karateshe në formë dardhe.

 

“Fashion For Relief” është një organizatë jofitimprurëse, e udhëhequr nga supermodelja Naomi Campbell, që mbledh para për arsye të ndryshme. Mbrëmja ekstravagante dhe magjepsëse përfshiu një listë prej 1,000  të ftuarish.

 

Pjesëmarrësit shijuan darkën, argëtim live, një ankand dhe një shfaqje mode. Hilton, e cile udhëtoi për në Kanë me të fejuarin Chris Zylka, u paraqit e vetme në event./PamfletiMAGAZINE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Loading...

Loading...
WhatsApp Denonco tek Pamfleti