Foto/ Sapo është martuar por Laura zgjedh Samantën për të shkuar në muaj mjalti!

Ajo ka kaluar javët e fundit në pushime me bashkëshortin e saj të ri Nick Gold, pas dasmës së tyre mahnitëse në Miami. Por Laura Zilli shijoi një pasdite të këndshme me shoqen e saj më të mirë Samantha Rowley të hënën, në Kanë të Francës.

 

Vajzat magjepsëse mbanin veshur një bikini të zi, ndërsa shijuan një ditë pushimi me diell, duke qeshur dhe duke luajtur, ndërsa bisedonin nën dritën e diellit. Vajzat treguan trupat e tyre për t’u patur zili, në bikini, ndërsa reklasoheshin pranë pishinës, me gota vere në dorë.

 

Të dy vajzat mahnitën me trupat e tyre elegantë./PamfletiMAGAZINE

 

                   

 

 

 

 

 

 

Loading...

Loading...
WhatsApp Denonco tek Pamfleti